Maisto papildai akims Mažiau...

Ieškote populiariausių maisto papildų akims? Maisto papildai akims padės palaikyti regėjimą, regos aiškumą, optimalų antioksidantų, apsaugančių nuo oksidacinio pažeidimo, kiekį. Vitaminai ir papildai skirti gerai akių sveikatos būklei palaikyti, taip pat jaučiant padidėjusį akių nuovargį, įtampą, sudirgimą, ašarojimą ar susidūrus su kitais nemaloniais simptomais. Didelis maisto papildų akims pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vitaminai akims  

Akys – tai daugiau nei tik sielos veidrodis, tai sudėtingas organas, kuriuo reikia pasirūpinti. Tam gali būti reikalingi vitaminai akims. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia kruopščiai atrinkti papildai akims, kurių sudėtyje galite rasti įvairių vitaminų ir ekstraktų (ginkmedžio, mėlynių), liuteino. Žinoma, kad vitaminas A, cinkas, riboflavinas (vitaminas B2), dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda išsaugoti normalų regėjimą. Selenas, vitaminas C, vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, o varis padeda palaikyti normalią jungiamojo audinio būklę. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia žinomų gamintojų maisto papildai akims įvairiomis formomis: tabletėmis, kapsulėmis, guminukų pavidalu. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

 

Vitaminai akims | Mano Vaistinė

 

Kaip ilgiau išlaikyti gerą regėjimą?  

Norėdami pasirūpinti savo akimis, rinkitės tinkamus maisto produktus. Daugelis riebių žuvų yra omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, todėl išbandykite tuną, lašišą, upėtakį, ančiuvius ir kitą žuvį. Riešutuose taip pat gausu omega-3 riebalų rūgščių (anakardžiuose, graikiniuose riešutuose), įtraukite į savo racioną ir ispaninio šalavijo ir kanapių sėklų, linų sėmenų. Špinatai, lapiniai kopūstai, morkos, saldžiosios bulvės, kiaušiniai turi naudingų akims vitaminų. Rūkymas didina kataraktos tikimybę, todėl geriau atsisakyti šio žalingo įpročio. Apsaugokite savo akis nuo ultravioletinių (UV) spindulių – per didelis jų kiekis padidina kataraktos ir geltonosios dėmės degeneracijos tikimybę. Rinkitės saulės akinius, kurie apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Jeigu jaučiate, kad matymas tapo neryškus, vargina sausos akys, galvos, kaklo, nugaros ir pečių skausmai – tai gali būti ženklas, kad jūsų akims reikia ypatingo dėmesio. 

Tačiau pasitaiko, kad šių prevencinių priemonių neužtenka, todėl esant būtinybei, gali būti skiriami ir akių vitaminai. Kokie geriausi vitaminai akims? Kreipkitės į gydytoją, jis atliks reikiamus tyrimus ir skirs papildus akims.