Asmens higienos gaminiai Mažiau...

Ieškote kokybiškų asmens higienos gaminių? Intymios higienos prausikliai, geliai ir prausimosi putos, higieniniai paketai, įklotai, tamponai ir kiti asmens higienos gaminiai padės rūpintis intymiąja higiena ir užtikrins gerą savijautą bei gaivumo jausmą. Žinomų gamintojų priemonės skirtos kasdieniam naudojimui, nedirgina ir nealergizuoja odos. Intymios higienos prausikliai ir kosmetikos priemonės padeda slopinti bakterijų dauginimąsi, pasižymi raminančiu poveikiu. Didelis produktų asmens higienai pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Asmens higienos gaminiai  

Jums skirti asmens higienos gaminiai: intymios higienos prausikliai, geliai ir prausimosi putos, higieniniai paketai, įklotai, tamponai, vienkartinės nosinaitės, sauskelnės, vatos diskeliai ir kitos priemonės kasdieniniam naudojimui. Tai smulkmenos, kurios palengvina kasdieninį gyvenimą ir leidžia pasirūpinti savo kūno švara, higiena ir tvarka. „MANO vaistinėje“ rasite viską, ko gali prireikti kasdienai.  

 

Asmens higienos gaminiai | MANO Vaistinė

 

Intymios higienos prausikliai: ką reikia žinoti?  

Pasirūpinkite savo kūno švara ir higiena. Kasdien, norint suteikti gaivos, ar esant makšties grybelinei ir bakterinei infekcijoms bei kitoms situacijoms, gali būti naudojami intymios higienos prausikliai. Intymios higienos prausiklis, putos, servetėlės ar kitos priemonės turi būti be kvapiųjų medžiagų ir kitų dirgiklių. Taip pat atminkite, kad prausimosi priemonių moterims negalima naudoti makšties vidaus plovimui, visos priemonės yra skirtos tik vulvai, išskyrus tam specialiai pritaikytas priemones. Vyrams skirtose intymios higienos priemonėse rasite įvairių ekstraktų, prebiotinių skaidulų ir pan. Ieškokite prausiklių, kurių sudėtyje yra tokių veikliųjų medžiagų kaip pieno rūgštis, pantenolis, šermukšnių uogų ekstraktas, probiotikai. sojų baltymai, alavijų ekstraktas, spanguolių ekstraktas, medetkų ekstraktas.  

 

Įklotai ar tamponai?  

Įklotai ir tamponai yra labiausiai paplitusios moterų intymios higienos priemonės. Įklotai paprastai tvirtinimai prie apatinių kelnaičių ir savo sudėtyje turi specialių, kraują ir kitus skysčius sugeriančių medžiagų. Higieniniai įklotai būna įvairių dydžių ir sugeriamumo lygių. Rekomenduojama juos keisti kas 3–4 valandas, o jei menstruacijos gausesnės – dažniau. 

Tamponai pagaminti iš sugeriančios medžiagos ir dedami į makštį. Tamponai, kaip ir įklotai, taip pat būna įvairių dydžių ir turi būti keičiami kas 4–6 valandas. Laikyti ilgiau nerekomenduojama, nes tai gali paskatinti kenksmingų bakterijų dauginimąsi ir sukelti ligas. Atminkite, kad visuomet prieš keisdami tamponą, kruopščiai nusiplaukite rankas, o jei sunku tamponą įstumti į makštį, tokiu atveju gali padėti lubrikantai – patepkite juo tampono galiuką ir lengvai įdėkite. Vis populiaresne alternatyva tamponams ir įklotams tampa menstruacinės taurelės.