Created by OWEXX Prezervatyvai

Ieškote populiariausių gamintojų prezervatyvų? Kvepiantys ir bekvapiai prezervatyvai iš natūralaus latekso suteiks aukštą apsaugos lygį ir nepamirštamus pojūčius. Tai naujos kartos prezervatyvai, kurie suteikia išskirtinį minkštumo ir patogumo pojūtį ir yra vos pastebimi. Prezervatyvų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, nedirginančios ir nealergizuojančios odos. Didelis prezervatyvų pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Prezervatyvai

 

Prezervatyvai – viena populiariausių kontraceptinių priemonių, kuri, tinkamai naudojant, gali efektyviai sumažinti nepageidaujamo nėštumo bei lytiniu būdu plintančių ligų tikimybę. Pasirinkus ne standartinius, o papildomą funkciją atliekančius prezervatyvus (su aromatu, paviršiaus nelygumais ir pan.), galite pagerinti ir savo poros intymaus gyvenimo kokybę. 

 

Mūsų internetinėje vaistinėje parduodami įvairių rūšių, skirtingų dydžių žinomiausių prekinių ženklų („Durex“, „Lifestyles“, „One Touch“, „Romed“ ir kt.) prezervatyvai vyrams, pagaminti vadovaujantis aukščiausiais šiai gaminių kategorijai taikomais kokybės reikalavimais. Savo pirkėjams siūlome ne tik patrauklią kainą bei greitą pristatymą, bet ir, kas dažnam, kalbant apie šią prekių kategoriją, aktualu – diskretiškumą šias prekes užsisakant internetu. 

 

Prezervatyvai | Mano Vaistinė

 

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis prezervatyvus? 

Prezervatyvai internetu – prekių kategorija, kurios produktai tarpusavyje skiriasi dydžiu, forma, sudėtimi (su lateksu ir be latekso), papildomos stimuliacijomis galimybėmis ir kitais požymiais. Į ką derėtų atkreipti dėmesį, norint, jog ši kontraceptinė priemonė suteiktų ne tik patikimą apsaugą, bet ir išpildytų kitus individualius pageidavimus? 

 

Prezervatyvų dydis 

Dydis – veiksnys, tiesiogiai lemiantis tiek prezervatyvo teikiamą apsaugą, tiek komfortą lytinio akto metu. Pasirinkus per mažus prezervatyvus, padidėja jų plyšimo tikimybė. Per dideli prezervatyvai – didesnė rizika, jog šie sueities metu gali nuslysti. 

 

Prezervatyvai su lateksu ir be jo 

Aukštu apsaugos lygiu, geru prigludimu bei lengvu slydimu išsiskiriantys vyriški prezervatyvai su lateksu – vienas populiariausių pasirinkimų tarp šios prekės kategorijos pirkėjų. Žmonės, turintys alergiją lateksui, neprivalo atsisakyti prezervatyvų, kaip kontraceptinės priemonės, naudojimo. 

 

Prezervatyvai be latekso – patikimumo lygiu nenusileidžianti bei nemalonių pojūčių (lytinių organų niežulys, sudirgimas, bėrimai ir pan.) leidžianti išvengti prezervatyvų rūšis. Tiesa, šio tipo prezervatyvus, dėl plonesnių sienelių ir mažesnio jų lankstumo, įprastai rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantu. 

 

Prezervatyvai su papildoma stimuliacija 

Prezervatyvų suteikiama apsauga nuo neplanuoto nėštumo bei lytiškai plintančių ligų – ne vienintelė šio kontracepcijos būdo funkcija. Iš plačios prezervatyvų įvairovės galima išsirinkti rūšį, pasižyminčią viena ar kita funkcija (su skoniu ar aromatu, išsiskiriantys šildančiu/šaldančiu efektu, su gumbeliais ir kitais paviršiaus nelygumais, papildomai ištepti didesniu lubrikanto kiekiu ir pan.), įnešiančia naujų potyrių į Jūsų intymų gyvenimą.