Virškinimo sistemą veikiantys vaistai Mažiau...

Turite problemų su virškinimu ir ieškote preparatų nuo virškinimo sutrikimų? Geriamieji lašai, kapsulės, milteliai geriamajam tirpalui, sirupas ir kiti virškinimo sistemą veikiantys vaistai suaugusiems ir vaikams. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta, būkite žvalūs ir sveiki! Taupykite savo laiką ir pirkite internetu – užtikriname greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Didelis receptinių ir nereceptinių virškinimo sistemą veikiančių vaistų pasirinkimas, prieinama kaina ir patogus apsipirkimas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai virškinimui

Vaistai virškinimui gali padėti esant įvairiems virškinimo sutrikimams. Vaistai nuo viduriavimo. Vaistai nuo vidurių pūtimo ir kitokio virškinimo sutrikimo, kurį sukėlė virškinimo trakto bakterinės arba virusinės infekcijos ir kiti veiksniai. Taip pat ir kiti vaistai nuo vidurių užkietėjimo, kurie veikia žarnų vangumą didindami išmatų tūrį ir tokiu būdu stimuliuodami žarnų peristaltiką (į bangavimą panašius judesius), sukeldami normalaus dažnio žarnų judesius. O jei vargina skrandžio rūgštingumas, gastroezofaginio refliukso liga (GERL), jums tikrai pravers vaistai suaugusių žmonių refliukso simptomams malšinti. „MANO vaistinėje“ rasite viską, ko gali prireikti. Klientai dažnai teiraujasi, kokie vaistai nuo skrandžio sustojimo jiems gali padėti. Primename, kad visuomet prieš vartodami vaistus, turite pasitarti su gydytoju, jis išsiaiškins jūsų negalavimo priežastį ir paskirs reikiamus vaistus. Vaistą vartokite taip, kaip nurodyta informaciniame lapelyje, netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. 

 

Vaistai virškinimui | MANO vaistinė

 

Vidurių užkietėjimas – nemalonus, tačiau įveikiamas 

Viduriai užkietėja, kai sutrinka žarnyno motorika ir žarnų turinys per lėtai jomis slenka. Tokiu atveju jaučiamas diskomfortas bei pasireiškia šie simptomai: išmatos būna kietos ir sausos pastebimas nemalonus jausmas tuštinimosi metu, apetito stoka. Šie simptomai gali pasireikšti dėl storosios sienelės raumenų susitraukimų nepakankamumo arba per didelio dažnio. Taip pat žarnyno veiklą gali sutrikdyti netinkama mityba, per mažas fizinis aktyvumas. Tokiu atveju rekomenduojama vengti per daug apdorotų maisto produktų, o įtraukti į racioną daugiau vaisių (obuolių, kriaušių, vynuogių, aviečių), daržovių (brokolių), gerkite daugiau skysčių, rekomenduojama riboti saldumynų, riebalų, rafinuotų angliavandenių kiekį. O svarbiausia taisyklė – reguliarus valgymas. Kai kuriais atvejai, gali būti vartojami vaistai virškinimui, kurių sudėtyje yra medžiaga vadinama laktulioze. Ji minkština išmatas ir palengvina žarnų turinio slinkimą. 

 

„MANO vaistinėje“ – vitaminai moterims, vaikams, vyrams ir daug kitų prekių! Apsilankykite.

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.