Vaistai nuo kosulio Daugiau...
Jus domina vaistai nuo kosulio? Užtikriname plačias vaistinių preparatų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Mūsų asortimente rasite platų žinomų gamintojų vaistinių preparatų nuo kosulio pasirinkimą. Kviečiame patogiai apsipirkti internetu! „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos, prisitaikančios prie Jūsų! Didelis vaistų nuo kosulio pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!
Šiuo metu perkamiausios prekės
Vaistai nuo kosulio
Vaistai nuo kosulio gali būti vartojami atsikosėjimui lengvinti, sergant ūminėmis bei lėtinėmis bronchų ir plaučių ligomis, kurių metu susidaro tąsaus sekreto. Tradiciniai vaistiniai preparatai, kurių vartojimas pagrįstas tik ilgalaikiu vartojimu, tabletės, šnypščiosios tabletės, geriamieji milteliai, tirpalai savo sudėtyse turi įvairių veikliųjų medžiagų, reikalingų esant įvairaus tipo kosuliui. Vaistai nuo kosulio vaikams ir suaugusiems – „MANO vaistinėje“. Dažnai vartotojai klausia, kokie geriausi vaistai nuo kosulio, atsakome, kad tie, kuriuos skiria gydytojas.
Kosulio tipai ir prevencijos priemonės
Kosulys gali būti itin nemalonus ir varginantis, tačiau jis reikalingas, kad iš plaučių pasišalintų dirginančios medžiagos ir taip plaučiai būtų apsaugoti. Paprastai kosulys skiriasi savo pobūdžiu ir dažniu.
Sausas kosulys dažnai siejamas su gerklės dirginimu ir gali atsirasti dėl alergenų, taršos, taip pat jis dažnai būdingas esant virusiniams kvėpavimo takų susirgimams, esant astmai, sergant gastroezofaginio refliukso liga, Jeigu kamuoja sausas kosulys, siūlome gerti daugiau vandens. Kad gerklė būtų drėkinama, Sumažinkite aplinkos dirgiklius: naudokite oro valymo ir drėkinimo prietaisus. Dažnai siurbkite grindis, kad iš aplinkos pašalintumėte augintinių plaukus, kitus alergenus. Jeigu sauso kosulio priežastis yra gastroezofaginio refliukso liga, tokiu atveju reikėtų mažinti rūgštaus ir riebaus maisto vartojimą.
Drėgną kosulį sukelia infekcija, kartu išsiskiria tam tikros rūšies gleivės. Dažnai drėgną kosulį sukelia baterinė infekcija. Taip pat drėgnas kosulys gali būti širdies ligų, kvėpavimo takų infekcijos požymis.
Priklausomai nuo priežasties, kosulys gali būti susijęs ir su kitais simptomais, tarp jų dusuliu, švokštimu, karščiavimu, krūtinės skausmu, nuovargiu, apetito stoka, vėmimu, bėrimu, sąnarių skausmais. Priklausomai nuo kosulio tipo ir priežasties, gali būti vartojami vaistai nuo kosulio, atsikosėjimą lengvinantys vaistai ir kiti preparatai, kuriuos paskiria gydytojas.
Žinoma, išvengti kosulio ne visada pavyksta, tačiau galime pasirūpinti prevencinėmis priemonėmis, kad sumažintumėme jo atsiradimo riziką. Dažniausia kosulys atsiranda, kai į organizmą patenka virusai. Stiprinkite imunitetą: užtikrinkite gerą poilsį, pilnavertę mitybą, laikykitės geros rankų higienos: dažnai plaukite rankas su muilu ir mažiausiai dvidešimt sekundžių. Nelieskite rankomis akių, nosies ar burnos - tai lengviausias būdas virusams patekti į jūsų organizmą.
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.