Maisto papildai paaugliams Mažiau...

Ieškote populiariausių maisto papildų paaugliams? Maisto papildai paaugliams ir jaunimui su vitaminų bei mikroelementų kompleksais padės palaikyti svarbių naudingųjų medžiagų kiekį. Subalansuoti papildai skirti papildyti jaunuolio organizmą svarbiomis medžiagomis intensyvaus brendimo laikotarpiu. Aukštos kokybės sudėtis ir ypač gerai pasisavinamos aktyvios medžiagos. Didelis maisto papildų paaugliams pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Maisto papildai paaugliams 

Paaugliai išgyvena daug fizinių pokyčių, todėl svarbu pasirūpinti, kad augantis organizmas būtų aprūpintas visomis reikalingomis medžiagomis ir mineralais. Šiuo atveju didelis dėmesys turi būti skiriamas subalansuotai mitybai, tačiau kartais pasitaiko, kad jos neužtenka, todėl gali būti vartojami maisto papildai paaugliams. „MANO vaistinėje“ siūlomi vitaminai paaugliams, maisto papildai sportuojantiems paaugliams ir kiti papildai tiek merginoms, tiek vaikinams.  

 

Maisto papildai paaugliams | MANO Vaistinė

 

Paauglių mityba ir vitaminai paaugliams  

Paaugliai brendimo metu išgyvena didelius fizinius pokyčius, todėl jiems būtina tinkama mityba, kad padėtų organizmui visa tai atlaikyti ir tinkamai vystytis. Svarbu, kad paauglių mityba būtų tinkamai subalansuota: joje netrūktų daržovių, vaisių, grūdinių maisto produktų, pieno gaminių, pakankamai baltymų. Vaisiuose ir daržovėse yra vitaminų, antioksidantų, skaidulų, vandens. Šiuo atveju svarbi yra įvairovė: rinkitės įvairių spalvų ir skonių vaisius ir daržoves tiek šviežius tiek termiškai apdorotus. Grūdiniai maisto produktai (avižos, ryžiai, bolivinė balanda, pilno grūdo makaronai ir pan.) taip pat turi būti įtraukti į kasdienę mitybą, jie suteikia energijos, ilgesnį sotumo jausmą. Pieno produktai tokie kaip sūris, pienas, jogurtas, liesa mėsa, žuvis, lęšiai, avinžirniai, riešutai, pupelės turi svarbių baltymų. B grupės vitaminai labai svarbūs paaugliams: vitaminai B1, B2, B12, B6 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Vitaminai B12, B6 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę, šio vitamino rasite riebiose žuvyse: skumbrėje, lašišoje, upėtakyje. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai dantų funkcijai, susidarymą, geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą. Kartais tinkamos mitybos neužtenka, todėl gali būti vartojami maisto papildai paaugliams. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.