Raumenų ir skeleto sistemas veikiantys vaistai

Patikimų gamintojų raumenų ir skeleto sistemas veikiantys vaistiniai preparatai. Užtikriname plačias vaistų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Geliai, milteliai geriamajam tirpalui, minkštosios kapsulės ir kiti raumenų ir skeleto sistemas veikiantys vaistai. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta – kasdien jauskitės puikiai! Kviečiame apsipirkti internetu ir savo užsakymą atsiimti Jums patogiausiu būdu. Didelis raumenų ir skeleto sistemas veikiančių vaistų pasirinkimas, patogus apsipirkimas ir prieinama kaina – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai raumenų ir skeleto sistemoms 

Traumos ir raumenų uždegimai – tai ne tik sportuojančių problemos, todėl rekomenduojama, kad jūsų namų vaistinėlėje atsidurtų vaistai raumenų ir skeleto sistemoms: vaistai nuo sąnarių skausmo, minkštųjų audinių uždegimo ir (ar) traumos (sumušimo, patempimo) atvejams, esant ūmiam sausgyslių, raiščių sumušimui, sąnario osteoartrito simptomų gydymui. Žmonių, pajutusių nemalonius simptomus, dėmesyje dažnai atsiduria vaistai raumenis atpalaiduoti ir vaistai kaulams. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia įvairūs šildantys kremai, vaistiniai pleistrai, geliai, kurių veikliosios medžiagos nukreipiamos į uždegimo pažeistus audinius, minkštosios kapsulės, kurios mažina uždegimą (patinimą) bei kūno temperatūrą. Visuomet įdėmiai perskaitykite vaistų informacinį lapelį ir vaistą vartokite taip, kaip nurodyta. 

 

Raumenų skausmas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių 

Raumenų skausmą gali sukelti didelis fizinis krūvis, įtampa, dėl įvairių traumų atsiradęs patempimas, sumušimas ar net raumenų įtrūkimas. Raumenų skausmai gali pasireikšti ir sergant tam tikromis virusinėmis ligomis (pavyzdžiui, gripu), taip pat dėl nepilnavertės mitybos. Pasitaiko, kad raumenis skauda dėl autoimuninių ir reumatinių ligų. Pajutę nemalonius simptomus, kreipkitės į gydytoją, jis paskirs reikiamą gydymą, paprastai tokiu atveju yra skiriami Jums tinkamiausi vaistai raumenų ir skeleto sistemoms.  

 

Raumenų ir skeleto sistemas veikiantys vaistai | Mano Vaistinė

 

Raumenys gali daug! 

Nuostabu tai, kad raumenys ne tik padeda mums judėti, jie veikia mūsų jėgą, pusiausvyrą, net medžiagų apykaitą. Norėdami stiprinti raumenis – sportuokite. Kai intensyviai sportuojate raumenų skaidulose susidaro mažyčiai įplyšimai. Organizmas į tai reaguoja ir liepia į raumenis siųsti aminorūgštis, kad šie atsistatytų ir sustiprėtų. Taip pat Jūsų raumenims svarbūs yra baltymai – tinkamas jų kiekis padeda Jūsų kūnui. Baltymai padeda palaikyti raumenų masės augimą. Vartokite ne tik baltymų, bet ir vaisių, daržovių, riešutų, ankštinių produktų. Vitaminas D, geležis yra itin svarbūs, pasirūpinkite, kad mityboje netrūktų šių medžiagų turinčio maisto, kalcio, kuris padeda palaikyti normalią raumenų veiklą.