Veido priežiūros priemonės Mažiau...

Ieškote kokybiškų veido priežiūros priemonių? Kremai veidui, akių sričiai, veido kaukės ir valikliai, tonikai, lūpų balzamai, dekoratyvinė kosmetika ir kitos veido priežiūros priemonės leis užtikrinti tinkamą veido odos būklę ir puoselėti Jūsų grožį. Žinomų gamintojų priemonės, tokios kaip ESSEX kremas, ESSEX LOTION 50 ml, ESSEX LOTION 300 ml ir kitos, padės palaikyti kasdienę odos drėgmę, švelnumą, optimalų naudingųjų medžiagų kiekį ir suteiks sveiką veido odos, paakių, lūpų išvaizdą. Didelis veido priežiūros priemonių pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

VEIDO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Graži veido oda neatsiranda savaime, todėl norint turėti gražią, švytinčią odą, reikalingos ir kruopščiai atrinktos veido priežiūros priemonės. Įvairūs veido kremai, kaukės, prausikliai, priemonės lūpoms, akių sričiai ir kitos priemonės su aktyviais ingredientais gali padėti sprendžiant tokias odos problemas, kaip bėrimai, paraudusi oda, išsausėjimai, raukšlės ir pan. Iš gausaus internetinės „MANO vaistinės“ asortimento lengvai išsirinksite Jums tinkamas priemones ir sudėliosite Jūsų odos poreikius geriausiai atitinkančią odos priežiūros rutiną. Žinomų gamintojų (BIODERMA, BABE, FILORGA, BIOCELL) veido priežiūros priemonės moterims, vyrams, paaugliams. Greitas ir patogus prekių pristatymas, visuomet patrauklios kainos.

 

Veido priežiūros priemonės | MANO Vaistinė

IŠ KO SUDARYTA ODA?

Oda – tai didžiausias mūsų kūno organas, sudarytas iš epidermio, kuris atlieka apsauginę funkciją, dermos – viduriniojo odos sluoksnio – kurioje yra išsidėsčiusios kraujagyslės bei plaukų folikulai, plaukų liaukos ir nervų galūnėlės, hipodermos – giliausios odos sluoksnio, kurį sudaro riebalinės ląstelės. Veikliosios kosmetikos priemonių medžiagos gali prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius ir maitinti, drėkinti veido odą iš vidaus. Dera priminti, kad vyrų veido oda kiek skiriasi nuo moterų, (yra storesnė, elastingesnė dažniausiai turi daugiau riebalinių liaukų), tad reikalingos ir specialios veido priežiūros priemonės vyrams, kurių sudėtyse yra tokių medžiagų kaip alantoinas, provitaminai ir kt.

 

ODOS PRIEŽIŪROS RUTINA: KOKIA JI?

Kiekvieno iš mūsų oda yra unikali ir turi skirtingus poreikius, tačiau vis dėlto yra tam tikros bendros odos priežiūros gairės. Pirmiausia svarbu pašalinti nešvarumus su Jums tinkančiu prausikliu bei atgaivinti odą toniku. Tuomet tepamas Jūsų odos tipą atitinkantį veido kremas, rekomenduojama rutiną užbaigti kremu nuo saulės. Ypatingai veido priežiūrai naudokite serumus, veido kaukes su tokiais aktyviais ingredientais kaip vitaminas C, hialurono rūgštis, retinolis ir pan. Galime pasiūlyti specialias veido priežiūros priemones paaugliams, kurių sudėtyse galite rasti įvairių aktyvių ingredientų.