Created by OWEXX Matuokliai ir kiti elektroniniai prietaisai Mažiau...

Ieškote populiariausių matuoklių? Kraujospūdžio matuokliai, alkotesteriai, termometrai ir daugelis kitų matuoklių leis tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Žinomų gamintojų elektroniniai prietaisai užtikrina tikslius matavimo rezultatus, yra lengvai ir paprastai naudojami. Funkcionalūs matuokliai gali būti naudojami tiek gydymo įstaigose, tiek namų sąlygomis. Įrangai suteikiama kokybės garantija. Didelis matavimo prietaisų pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Matuokliai ir elektroniniai prietaisai - jūsų sveikatos stebėjimui 

Įvairūs matuokliai ir kiti elektroniniai prietaisai, skirti savo sveikatos rodiklių stebėjimui, esant tam tikriems sveikatos sutrikimams. Kraujospūdžio matuokliai, termometrai, inhaliatoriai, irigatoriai, svarstyklės, stetoskopai, pulsometrai ir kiti prietaisai, palengvinantys kasdieninį gyvenimą ir leidžiantys savimi pasirūpinti namuose, kelionėse. „MANO vaistinėje“ gausus žinomų gamintojų: MICROLIFE, EVOLU, B.WELL matuoklių pasirinkimas.  

 

Matuokliai ir kiti elektronikos prietaisai | MANO Vaistinė

 

Burnos irigatorius - prietaisas, kurio naudą atranda vis daugiau žmonių 

Burnos irigatorius yra rankinis burnos priežiūros prietaisas, nukreipiantis vandens srovę tarp dantų ir dantenų, taip pašalindamas maisto likučius, apnašas bei bakterijas. Naudojamas su dantų siūlu, jis gali papildyti burnos priežiūros rutiną.  

Irigatoriai gali būti stacionarūs, kraunami iš elektros lizdo ir belaidžiai su įkraunamomis baterijomis arba USB jungtimi. Jų veikimo principas toks pats, skiriasi tik vandens talpos dydis. Paprastai visi irigatoriai turi kelis režimus, skirtingus antgalius, todėl tinka net ir jautrioms dantenoms. Žinoma, šis dantų priežiūros prietaisas neturėtų būti naudojamas vietoj įprasto dantų valymo, jis turėtų tik papildyti kasdieninę dantų priežiūros rutiną. Paprastai irigatorius efektyvus kovojantiems su kraujuojančiomis dantenomis – prietaisas leidžia išvalyti problemines vietas ir pašalinti nešvarumus. Turintiems išsausėjusią burną taip pat siūloma išbandyti irigatorių – jis gali pašalinti lipnias apnašas nuo dantų paviršiaus. Jeigu skundžiatės, kad maistas dažnai įstringa tarp dantų, irigatorius taip pat gali padėti pasiekti problemines vietas. Irigatoriai yra nepakeičiama priemonė breketų priežiūrai. Jie efektyviai išplauna visus maisto likučius, esančius breketuose bei tarpdančiuose. Tinka ir tiems, kurie turi protezus ar serga dantenų ligomis, nešiojantiems dantų karūnėles, dantų plokšteles. Daugiau apie irigatorius skaitykite čia.