Lytinę ir šlapimo sistemas veikiantys vaistai Mažiau...

Jus domina lytinę ir šlapimo sistemas veikiantys vaistai? Kapsulės, tabletės, granulės ir kiti vaistiniai preparatai lytinei ir šlapimo sistemai. Užtikriname platų prekių asortimentą. Žinomi gamintojai ir patikimos veikliosios medžiagos. Didelis receptinių ir nereceptinių lytinę ir šlapimo sistemą veikiančių vaistų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai šlapimo sistemai  

Deja, tačiau šlapimo sistemos susirgimai ir negalavimai gali ištikti daugelį – tokiu atveju skiriami vaistai šlapimo sistemai. Apatinių šlapimo takų uždegimo sukeltų negalavimų gydymui skirti vaistai, taip pat vaistai lytinei sistemai (išorinių lyties organų ir makšties uždegimo (pienligės) gydymui, simptominio šlapinimosi sutrikimo gydymui, palengvinti premenstruacinio sindromo (PMS) negalavimus ir pan.), inkstų ir šlapimtakių akmenligei gydyti, taip pat vaistai šlapimo pūslės raumenims. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rasti įvairių pavidalų vaistų šlapimo sistemai: tablečių, kapsulių, kremo pavidalu. Atminkite, kad netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.  

 

Šlapimo takų uždegimo simptomai  

Šlapimo takų uždegimo simptomai gali būti skausmas ir deginimo pojūtis šlapinantis, padažnėjęs šlapinimasis ir nedidelis šlapimo kiekis, drumstas, tamsios spalvos ir specifinio kvapo šlapimas. Jeigu bakterijos patenka į inkstus, tuomet būdingas nugaros skausmas. Jeigu tai inkstų uždegimas, jausite intensyvų šaltkrėtį, gali pasitaikyti ir vėmimas. Tokiu atveju paprastai skiriami atitinkami vaistai šlapimo sistemai.  

 

Vaistai šlapimo sistemai | Mano vaistinė

 

Šlapimo sistema pasirūpinti privalote  

Šlapimo sistema padeda mūsų kūnui tinkamai funkcionuoti. Nors ne visuomet galite išvengti šlapimo takų problemų, bet Jūs galite padėti sumažinti riziką, jei laikysitės tinkamos higienos ir rūpinsitės savo sveikata.  

Moterys šlapimo takų uždegimais serga kur kas dažniau nei vyrai, nes jų šlaplė yra trumpesnė, todėl ją lengviau pasiekti žarnyno bakterijoms iš tarpvietės ir išangės, bakterijos lengvai iš čia patenka į šlapimo pūslę. Todėl moterims rekomenduojama po lytinio aktos nusišlapinti, kad pasišalintų bakterijos ir sumažėtų šlapimų takų infekcijos rizika. Lytiniu keliu plintančios ligos taip pat yra viena iš priežasčių atsirasti uždegimams. Venkite vaikščioti su drėgnais drabužiais, šaltesniu oru rinkitės šiltesnius drabužius (kojines, sijonus, kelnes), rinkitės natūralaus pluošto apatinius, kad aplink šlaplę nesikauptų bakterijoms palanki terpė daugintis.  

 

„MANO vaistinėje“ taip pat jūsų laukia įvairių gamintojų maisto papildai imunitetui - išsirinkite tinkamiausius.