Durex prezervatyvai Mutual Pleasure, 3 vnt.

Prekės kodas
99854
Gamintojas
Reckitt Benckiser Healthcare
-15%
logo
Prezervatyvai Durex prezervatyvai Mutual Pleasure, 3 vnt. | Mano Vaistinė

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Prezervatyvai

Durex prezervatyvai Mutual Pleasure, 3 vnt.

Kategorija:
Prekės kodas
99854
Gamintojas
Reckitt Benckiser Healthcare
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-15%
logo
Speciali kaina
3,56 €
Sutaupote:
0,63€ (15%)
Įprasta kaina 4,19 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Durex prezervatyvai Mutual Pleasure, 3 vnt.

Prezervatyvai suvilgyti „Performa™“ geliu, kurio sudėtyje yra vietinio anestetiko benzokaino (5%), kuris padeda jam tęsti ilgiau. Lengvai užmaunami prezervatyvai su briaunelėmis ir gumburėliais stimuliacijai ir su spermos talpykla gale.

DYDIS: standartiniai (nominalusis plotis 56mm).

STORIS: standartiniai.

Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai.

Raskite jums labiausiai tinkantį. Visi esame skirtingi, bet, tinkamai pasirinkus, visada galima jaustis patogiai ir saugiai.

Mes labai saugome jus ir mūsų planetą. Siekiame elgtis teisingai tiekiame lateksą atsakingai ir nešdami naudą vietos bendruomenėms. „Durex“ kokybė. 100 % prezervatyvų yra patikrinti elektroniniu būdu. Kiekvienai partijai atliekami 5 kokybės tyrimai.

Prieš pradedant, rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.

Atliekų šalinimas:

Prezervatyvą naudokite tik kartą. Paketėlį ir panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Nenuleiskite į unitazą.

Atidžiai perskaitykite naudojimo nurodymus. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Joks kontracepcijos metodas 100 % neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu perduodamų infekcijų. Patikrinta dermatologų. „Durex“ logotipas ant paketėlio rodo prezervatyvo apačią, kad jau pirmą kartą jį tinkamai užmautumėte. Prezervatyvus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Durex prezervatyvai Mutual Pleasure, 3 vnt. vartojimas

KAS ŽINOTINA PRIEŠ NAUDOJIMĄ? Prieš naudodami prezervatyvą patikrinkite ant jo paketėlio nurodytą tinkamumo datą. Jei paketėlis akivaizdžiai pažeistas, jį išmeskite ir naudokite naują prezervatyvą iš kito – nepažeisto – paketėlio. Užmaukite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis infekcijomis.

KAIP NAUDOTI PREZERVATYVĄ?

1. Nuplėškite dantytą paketėlio kraštą. Elkitės atsargiai, nepažeiskite prezervatyvo nagais ar aštriais daiktais.

2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje, suspauskite spenelio formos galiuką ir užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės.

3. Išvyniokite prezervatyvą iki varpos pagrindo. Sustokite ir patikrinkite, ar nesmunka, ar neapgaubia per tampriai, nes dėl to jis gali plyšti. Prezervatyvą numaukite iškart po ejakuliacijos. Tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu ir taip laikydami nusmaukite.

4. Paketėlį ir panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Nenuleiskite į unitazą.

KELI ĮSPĖJIMAI. Gelis „Performa™“, kuriuo padengti šie prezervatyvai, gali sukelti bėrimą, dirginimą ir niežulį. Saugokitės, kad nepatektų į akis, ir po naudojimo nuplaukite. Jei pasireiškė dirginimas, nutraukite šių prezervatyvų naudojimą. Jei nepagerėja, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite šių prezervatyvų, jei pažeista jūsų ar partnerės(-io) oda.

NEDELSDAMI NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ IR KREIPKITĖS ĮGYDYTOJĄ, jeigu naudojant šiuos prezervatyvus jums ar partnerei(-iui) pasidaro sunku kvėpuoti arbamėlsta lūpos. Priešlaikinis sėklos išsiveržimas yra dažna problema, kurią gali sukelti daugybė priežasčių ir dėl kurios gali tekti kreiptis patarimo ar pagalbos į gydytoją. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš natūraliojo kaučiuko latekso, todėl žmonėms, alergiškiems lateksui, gali sukelti alerginę reakciją ir anafilaksinį šoką.

NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ, jei naudodami jaučiate diskomfortą arba dirginimą. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Kartotinis naudojimas gali padidinti plyšimo ir infekcijų pernešimo riziką. Jei prezervatyvą pirma naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai produktai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) bei kai kurie vietinio poveikiomakšties ir varpos vaistai gali pažeisti prezervatyvus. Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.

KADA KREIPTIS PAGALBOS? Pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, jei kyla įtarimų, kad esate alergiški lateksui, jei po naudojimo išlieka dirginimas ar diskomforto pojūtis, jei naudojate vietinio poveikio varpos armakšties vaistus. Kreipkitės į gydytoją, jeigu naudojant šiuos prezervatyvus jums ar partnerei(-iui) pasidaro sunku kvėpuoti arba mėlsta lūpos. Jei sueities metu prezervatyvas prateka ar plyšta, kuo greičiau ir ne vėliau kaip per 72 valandas kreipkitės į vaistininką arba gydytoją.

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau