Created by OWEXX Kūdikiams Mažiau...

Ieškote kokybiškų prekių kūdikiams? Prausikliai, čiulptukai, pientraukiai, buteliukai, dantų geliai ir kitos prekės kūdikiams leis tinkamai pasirūpinti mažylio sveikata ir gera savijauta. Aukštus kokybės reikalavimus atitinkančios prekės pasižymi švelnia sudėtimi ir hipoalerginiu poveikiu, nedirgina ir nealergizuoja odos, puikiai tinka naudoti kiekvieną dieną. Didelis prekių kūdikiams pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Prekės kūdikiams 

Žinome, kiek iššūkių gali sukelti mažylio priežiūra, todėl prekės kūdikiams „Mano vaistinėje” yra vienoje vietoje, kad galėtumėte išsirinkti reikalingiausias. Sauskelnės, buteliukai naujagimiams, čiulptukai, gertuvės, kūdikių kosmetika ir daugelis kitų prekių – viskas mažylių komfortui. Buteliukai, čiulptukai turėtų būti be BPA (polipropileno), nes manoma, kad BPA gali neigiamai veikti žmogaus organizmą, todėl siūloma vengti gaminių su šia sintetine medžiaga. Siūlome visame pasaulyje pripažintų gamintojų AVENT, DR. BROWNS bei kitų gamintojų prekes kūdikiams bei mamoms.  

 

Prekės kūdikiams | Mano Vaistinė

 

Čiulptukai: ką reikia žinoti? 

  • Renkantis čiulptuką svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Pirmiausia turite žinoti, kad čiulptukai būna įvairių formų: standartiniai turi tiesų, cilindrišką galiuką, ortodontinius atskirsite iš to, kad jų viršus yra suapvalintas. Nors kai kurie labiau vertina ortodontinius čiulptukus, kurie leidžia liežuviui laisviau judėti, tačiau pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Čiulptukai būna įvairių dydžių, skirti skirtingo amžiaus mažyliams, pavyzdžiui, nuo gimimo, nuo 3 mėn., 6 mėn. ir pan. Visada ieškokite tokio, kuris atitinka jūsų mažylio amžių. 
  • Natūralus kaučiukas, lateksas ir silikonas yra dažniausiai naudojamos medžiagos čiulptukų gamybai. Kai kuriais atvejais geriau naudoti silikoninius čiulptukus, nes jie yra patvaresnis, ilgaamžiškesni, nesugeria kvapų ir dažnai net tinkami plauti indaplovėje. Geriau jei čiulptukas būtų vientisas, kartais jis turi gaubtelį,. Svarbu, kad būtų papildomos skylutės oro patekimui. 
  • Reguliariai apžiūrėkite čiulptukus. Jie laikui bėgant dėvisi, todėl būtina stebėti, ar neatsirado plyšimų, nepasikeitė spalva, neatsilaisvino dalys, o pažeistus čiulptukus nedelsiant išmeskite. Rekomenduojama dažnai plauti čiulptukus indaplovėje (jeigu leidžiama gaminio instrukcijoje) arba po karštu vandeniu. 

„Mano vaistinėje” - vitaminai vaikams, moterims ir vyrams - išsirinkite tinkamiausius!