Created by OWEXX Burnos higienos priemonės

Ieškote kokybiškų burnos higienos priemonių? Dantų pastos, burnos skalavimo skysčiai, gaivikliai, fiksuojamieji kremai dantų protezams, tarpdančių siūlai ir kitos burnos higienos priemonės užtikrins gerą savijautą, gaivumo jausmą bei tinkamą dantų priežiūrą. Dantų pastos, burnos skalavimo skysčiai palaikys tinkamą burnos higieną, gaivų burnos kvapą kasdien, o tarpdančių siūlai leis užtikrinti tarpdančių švarą. Didelis burnos higienos priemonių pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Burnos higienos priemonės: ką turite turėti savo vonioje? 

Visi besirūpinantys savo burnos higiena žino, kad kokybiškos burnos higienos priemonės (dantų šepetėliai, dantų pastos, dantų siūlai ir kt.) ir tinkama burnos priežiūra gali padėti ne tik užtikrinti malonų burnos kvapą, gaivos pojūtį, bet ir išvengti kur kas rimtesnių dantų problemų. Internetinėje „MANO vaistinėje“ rasite viską, ko gali prireikti Jūsų kasdieninei priežiūrai tiek suaugusiems, tiek vaikams, kūdikiams, kuriems kalasi pirmieji dantukai. Balinamosios dantų pastos, pastos vaikams, jautrių dantų savininkams, įvairūs šepetėliai, dantų skalavimo skysčiai, fiksuojamieji kremai dantų protezams, tarpdančių šepetėliai ir kitos higienos priemonės. Žinomų gamintojų: LACALUT, ZIAJA, LISTERINE, JORDAN ir kitų prekės ženklų burnos higienos priemonės Jums.  

 

Burnos priežiūros priemonės | Mano Vaistinė

 

Gera burnos higiena – apsauga nuo rimtų problemų  

Dantų priežiūrai būtinas šepetėlis, kuris turi atitikti Jūsų poreikius. Paprastai rekomenduojama rinktis šepetėlį su minkštais šereliais, kad valydami nepažeistumėte dantų emalio. Ekspertai siūlo rinktis šepetėlį su mažesne galvute, kad lengviau išvalytumėte sunkiau pasiekiamas vietas. Atminkite, kad dantų šepetėlį rekomenduojama keisti kas tris mėnesius, taip pat po burnos higienos, persirgus virusinėmis ligomis.  

 

Išsirinkite dantų pastą, kuri atitinka jūsų poreikius. „MANO vaistinėje“ gausus įvairių pastų pasirinkimas (balinamosios, pastos jautriems dantims, vaikams). Atminkite, kad išsivalius dantis, dantų pastos likučių nereikia nuskalauti, nes veikliosios medžiagos valymo proceso metu nespėja suveikti. 

 

O kaip dėl fluoro? Suaugusiems rekomenduojamos pastos, turinčios nuo 1000 iki 1450 ppm fluoro, vaikams iki trejų metų rekomenduojama naudoti dantų pastą su 500 ppm fluoro, 3–6 metų vaikams – 1000 ppm, o 6–18 metų – 1450 ppm fluoro turinčią pastą. 

 

Ar žinojote, kad valant dantis tik dantų pasta ir šepetėliu nepašalinami visi nešvarumai, todėl būtina tarpdančius valyti ir dantų siūlu arba tarpdančių šepetėliu. Pastaruoju galima valyti priekinius, krūminius, karūnėles, tiltelius, breketus. Pasirinkus tinkamą šepetėlio dydį, dantys išvalomi efektyviau.  

 

Liežuvio gramdiklis padeda pašalinti maisto likučius, apnašas ir bakterijas, suteikia švaros pojūtį. Esant poreikiui, galima būti naudojami ir burnos skalavimo skysčiai, skirti prižiūrėti dantis tarp valymų ir po jų.  

 

Burnos irigatorius – prietaisas skirtas profesionaliam dantų ir burnos ertmės valymui, kurį jau galite turėti ir naudoti savo namuose. Pažangūs burnos irigatoriai nenusileidžia odontologijos kabinete naudojamiems prietaisams: gali veikti impulsiniu režimu, būtent toks veikimo principas yra efektyviausias. Kai kurie turi keičiamus antgalius. Leidžia lengvai pasirinkti tinkamą purkštuko intensyvumo lygį. Sklandus nuolatinis galios valdymas leidžia reguliuoti srovės intensyvumą pagal jūsų pojūčius. Tai naujiena, tačiau besinaudojantys jau pastebi teigiamus pokyčius: dantys mažiau genda, rečiau tenka užsirašyti dantų higienai. 

MANO vaistinėje“ jūsų laukia ir veido ir kūno priežiūros priemonės, maisto papildai nagams, vitaminai vaikams ir kt.