prisijunk prie mūsų facebook Apie mus
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
Pagalba
atgal

Kaip pirkti

Kaip pirkti?

Jei pageidaujate užsisakyti prekių www.manovaistine.lt, jums reikėtų užsiregistruoti arba, jei jau esate užsiregistravę, prisijungti. Būtinai nurodykite pilną ir teisingą prekių pristatymo adresą bei savo kontaktinį telefoną bei kitą privalomą informaciją. Prašome prie adreso nurodyti laiptinės durų kodą, jei toks yra, bei pageidautina, kad pastabose pažymėtumėte jums patogų pristatymo laiką.

Naudodamiesi funkcija „Prekių paieška“ arba renkantis produktą iš kategorijų, išsirinkite norimą produktą ir spustelkite mygtuką "Į krepšelį“. Taip susidėkite į krepšelį visus jus dominančius produktus ir pasirinkite pageidaujamus kiekius. Suformuotą užsakymą peržiūrėti ir patvirtinti atsidarę savo prekių krepšelį. Krepšelį rasite dešinėje pusėje viršuje.

Jei persigalvojote ir iš krepšelio norite pašalinti vieną ar kelis produktus, spauskite šalia produkto esančią ikoną „Trinti prekę krepšelyje“.

Antrame žingsnyje Jums reikės nurodyti tikslius savo duomenis (jei dar nesate užsiregistravęs - pirmiausia reikės užsiregistruoti). Trečiasis žingsnis – atsiskaitymo būdo pasirinkimas. Jei norite gauti prekes kitu adresu, nei esate užsiregistravę, užsakymo formoje įrašykite kitą pristatymo adresą. Ketvirtajame žingsnyje peržiūrėsite ir patvirtinsite savo užsakymą. Svarbu: užsakymo patvirtinimo puslapyje turėsite pažymėti varnelę, kad esate susipažinęs su pirkimo mūsų parduotuvėje taisyklėmis. Šios taisyklės yra pirkimo sutartis. Rekomenduojame ją ne tik perskaityti, bet ir atsispausdinti. Mat sutartis laikui bėgant gali keistis, todėl geriau būtų, jei turėtumėte apsispirkimo dienos sutarties egzempliorių. Pasirinkus jums patogų apmokėjimo būdą ir apmokįjus už prekes, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą.

Patvirtinę užsakymą, sulaukite pranešimo, kad užsakymas priimtas. Patvirtinimą gausite elektroniniu paštu.

Ką reiktų žinoti apie pirmąjį užsakymą?

Užsisakydami pirmą kartą, turite užsiregistruoti. Jums reikia užpildyti registracijos formą. Patvirtinimą apie registraciją gausite el. paštu.

Svarbu žinoti!

Prekių pristatymas yra mokamas (kaina bendram siuntiniui 2,9 EUR ) jeigu užsakymo suma yra mažesnė negu 20 EUR. Jei užsakymo suma yra didesnė negu 20 EUR , pristymas į namus yra nemokamas.

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijos ribose. Už prekių pristatymą į Kuršių Neriją imamas papildomas 2,9 EUR mokestis.

Atsiskaitymo būdai

Pirkdami mūsų svetainėje Jūs galite atsiskaityti:

  1. Per Paysera.lt sistemą
  2. Kurjeriui pritatymo metu, jei užsakymas pristatomas į namus ar darbą.
  3. Per PayPal sistemą.
  4. Apmokant išankstinę sąskaitą pavedimų (po apmokejimo informuoti apie atliktą pavedimą info@manovaistine.lt).
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas