Vaistai burnos ertmės ligoms

Jus domina vaistai burnos ertmės ligoms gydyti? Burnos gleivinės geliai, purškalai, tirpalai ir kiti receptiniai bei nereceptiniai vaistai. Siūlome kruopščiai atrinktų gamintojų vaistus, kuriems naudojamos patikimos veikliosios medžiagos. Užtikriname patogų apsipirkimą ir greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta, būkite sveiki kiekvieną dieną! Platus vaistų burnos ertmėms gydyti asortimentas, prieinama kaina ir patogus apsipirkimas internetu – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai burnos ertmės ligoms  

Rūpintis savo burnos higiena ir sveikata padės vaistai burnos ertmės ligoms:: purškalai gleivinei, ryklei ir gerkloms, taip pat vaistai esant dantenų ir burnos gleivinės uždegimams, lūpų žaizdų ir burnos gleivinės ir opų gydymui, ankstyvosios pūslelinės požymių ir simptomų mažinimui ir pan. „MANO vaistinėje“ rasite platų pasirinkimą ir geras kainas. Purškalai, pastilės, kremai, geliai - išsirinkite tinkamiausius jūsų atvejui. Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.  

 

Vaistai burnos ertmės ligoms | MANO Vaistinė

 

Burnos higiena svarbi visam organizmui  

Burnos higiena svarbi ne tik dėl dantų sveikatos, tačiau taip pat dėl geros bendros savijautos. Atminkite, kad neužtenka dantis valyti dantų šepetėliu, reikia naudoti ir dantų siūlą, nes dantų šepetėlis pašalina tik apie trisdešimt procentų visų nešvarumų. Odontologai rekomenduoja dantis valytis du kartu per dieną: ryte ir vakare. Valykite dantis ne mažiau nei dvi minutes ir įsitikinkite, kad kruopščiai nuvalėte apnašas nuo visų dantų. Rekomenduojama naudoti minkštų šerelių šepetėlį. Valykite ir liežuvį. Bakterijos, susikaupusios ant liežuvio, gali sukelti nemalonų burnos kvapą ir net pakeisti liežuvio spalvą. Liežuvio priežiūrai galite naudoti liežuvio grandiklį. Esant reikalui, gali būti naudojamas ir burnos skalavimo skystis, galintis sumažinti apnašų, dantų ėduonies, dantenų uždegimo riziką. Subalansuota mityba būtina gerai savijautai. Venkite daug cukraus ir rūgščių turinčio maisto, šis pažeidžia emalį. Į savo mitybos racioną įtraukite pieno produktus, ypač naudingas sūris, kuriame yra kazeino, fosfatų, kalcio, probiotikų. Kalcis reikalingas normaliai dantų būklei palaikyti. Neatsisakykite ir kietesnių daržovių, tokias daržoves reikia kramtyti, traškūs, kieti maisto produktai turi daug vandens ir yra natūralūs dantų valikliai, nes skatina seilių gamybą. Taip pat daržovėse yra ir vitaminų bei mineralų. Pavyzdžiui, vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų funkcijai, susidarymą, jo gausu braškėse, brokoliuose, pomidoruose.  

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.