Vaistai grybeliui gydyti

Jus domina vaistai grybeliui gydyti? Odos tirpalai, kremai, šampūnai ir kiti vaistiniai preparatai grybeliui gydyti. Užtikriname platų prekių asortimentą. Kruopščiai atrinkti gamintojai ir patikimos veikliosios medžiagos. Kviečiame patogiai apsipirkti internetu ir savo užsakymą atsiimti Jums patogiausiu būdu: fizinėje vaistinėje, pašto skyriuje, paštomate ar gaukite tiesiai į namus, pasinaudoję kurjerių tarnyba. „MANO vaistinė“ – kokybiškos farmacinės paslaugos, prisitaikančios prie Jūsų poreikių! Didelis receptinių ir nereceptinių vaistų grybeliui gydyti pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Vaistai nuo grybelio 

Nagų, odos grybeliu galima lengvai užsikrėsti bet kur: baseine, parduotuvėje matuojantis batus, viešbutyje, nuo gyvūnų ir pan., grybelinę infekciją sukelia mielagrybiai ar pelėsiniai grybai. Užsikrėtus grybeliu ima varginti nemalonūs simptomai, kurie pablogina gyvenimo kokybę. Tokiu atveju gali būti vartojami vaistai nuo grybelio. Jie naikina odos ligas sukeliančius grybelius ir taip gali malšinti nemalonius simptomus. „MANO vaistinėje“ siūlomi vaistai nuo odos grybelio, o taip pat vaistai nuo nagų grybelio įvairiais pavidalais: kremų, šampūnų, gelių, gydomuoju nagų laku ir pan. Kai kuriais atvejais gali būti gydytojo skiriami receptiniai geriami vaistai nuo nagų grybelio.

 

Vaistai nuo nagų grybelio | Mano Vaistinė

 

Odos, nagų grybelio požymiai 

Odos grybelis gali pasireikšti pleiskanojančia oda, negydomas jis plinta. Pažeista oda tampa jautri, vargina niežulys, gali pasirodyti pūlingi spuogai, kurie vėliau virsta žaizdelėmis. Jeigu pastebėjote šiuos požymius, derėtų apsilankyti pas gydytoją. Paprastai skiriami vaistai, o taip pat ir specialūs šampūnai, tepalai nuo grybelio. Kojų nagų grybelis pažeidžia nagus: šie pasikeičia, atsiranda gelsvai pilkšvos spalvos dėmelės, nagas storėja, paviršius tampa matinis, nelygus. Derėtų atsiminti, kad kuo anksčiau pradėsite gydymą, tuo bus geresni rezultatai, todėl vos pastebėjus simptomus, kreipkitės į gydytoją.  

 

Kaip apsisaugoti nuo odos ir nagų grybelio? 

Nagų ir odos grybelis sukelia nemalonius ir varginančius simptomus, todėl visuomet atkreipkite dėmesį į savo kasdienius įpročius, kad išvengtumėte šios ligos. 

  • Nesinaudokite svetima avalyne, o viešose vietose (pavyzdžiui, baseine) nederėtų naudoti svetimų rankšluosčių, rekomenduojama avėti tik asmenines arba vienkartines šlepetes. 
  • Rūpinkitės savo pėdomis: plaukite kojas ir kruopščiai jas nusausinkite. Jeigu pėdos gausiai prakaituoja, naudokite specialias priemones. Šiluma ir drėgmė yra palanki terpė daugintis grybeliui, todėl rinkitės patogi avalynę, geriausia iš natūralių medžiagų, mūvėkite medvilnines kojines. 
  • Reguliariai apžiūrėkite savo pėdas, pastebėjus į nagų ar odos grybelį panašius simptomus, kreipkitės į gydytoją. Valykite ir dezinfekuokite savo asmeninės higienos priemones: žirklutes, dildes ir pan. 
  • Neglostykite ir neleiskite vaikams glostyti neprižiūrimų gyvūnų. 
  • Jei namuose yra sergantysis nagų grybeliu, kruopščiai valykite ir dezinfekuokite vonią ar dušą, ypač po naudojimo. Naudokite skirtingus rankšluosčius ir kojines. Kremai nuo odos grybelio, šampūnai nuo odos grybelio su veikliosiomis medžiagomis naikina dauguma grybelių. 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

Registruotis