prisijunk prie mūsų facebook Apie mus
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas grybeliui gydyti

Lamisil 1% DermGel gelis 15 g

Prekės kodas
4742
Gamintojas
Novartis Consumer Health S.A.
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 8,36
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada produktas vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 Pristatymas per 1 - 3 d.d.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Lamisil DermGel 1 % gelis

Terbinafinas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Lamisil DermGel galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per 14 dienų nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

1. Kas yra Lamisil DermGel ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Lamisil DermGel
3. Kaip vartoti Lamisil DermGel
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Lamisil DermGel
6. Kita informacija

1. KAS YRA LAMISIL DERMGEL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Lamisil DermGel yra priešgrybelinis vaistas. Jis naikina odos ligas sukeliančius grybelius.

Lamisil Dermgel gydomos grybelių vadinamų dermatofitais sukeltos odos ligos, pvz., pėdų ar kirkšnių epidermofitija, kūno (lygiosios odos) trichofitija bei įvairiaspalvė dedervinė.

Pėdų epidermofitija. Ši liga apima tik pėdas, dažniausiai abiejų kojų. Paprastai pažeidžiami tarpupirščiai, tačiau pažeidimas gali apimti ir skliautą, padą ar kitas pėdos dalis. Dažniausiai grybelių pažeista oda įtrūksta ir pleiskanoja, tačiau gali atsirasti ir nedidelis patinimas, pūslelių bei šlapiuojančių opelių. Lamisil DermGel geliu patariama gydyti tarpupirščių pažeidimą.

Jeigu atsiranda grybelių sukelta nagų liga (grybelių būna naguose arba po jais) ir dėl to pakinta nagų spalva ir struktūra (jie tampa ploni ir sluoksniuoti), būtina kreiptis į gydytoją, kadangi tokiu atveju Lamisil DermGel netinka. Grybelių sukeltos nagų ligos gydomos Lamisil tabletėmis, kurių galima įsigyti tik pateikus receptą.

Kirkšnių epidermofitija. Ši liga apima tas vietas, kuriose oda raukšlėjasi, ypač jei ji drėgna. Dažniausiai ligos židiniai lokalizuojasi kirkšnyse bei vidiniame šlaunų paviršiuje. Paprastai pažeidžiama dešinė ir kairė pusė, tačiau jų pažeidimas dažniausiai būna skirtingo stiprumo. Liga gali išplisti į blauzdas, sėdmenis ar skrandžio sritį. Ligos židinių gali atsirasti ir kitų vietų odos raukšlėse, pvz., po krūtimis, pažastyse ir kt.

Sergant šia liga minėtose odos vietose atsiranda dėmelių su aiškiais kraštais, gali atsirasti ir pūslelių.

Lygiosios odos trichofitija. Liga gali pažeisti bet kurią odos vietą, tačiau dažniausiai apima galvą, kaklą, veidą ar rankas. Pažeistą odą išberia rausvomis apvalios formos dėmėmis. Pažeidimas gali pleiskanoti.

Įvairiaspalvė dedervinė. Ligos apimtoje odoje atsiranda pleiskanotų dėmių, kurios dėl pigmento išnykimo pabąla. Saulėje dėmės išryškėja, kadangi jas supanti oda įdega normaliai. Paprastai liga pažeidžia liemenį, kaklą bei rankas ir po kelių mėnesių gali atsinaujinti, ypač būnant karštame ore arba prakaituojant.

Jeigu įtariate, kad susirgote odos grybeline infekcija, reikia kreiptis pas gydytoją, kuris nustatys ligos diagnozę ir paskirs tinkamą gydymą.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LAMISIL GELĮ

Prieš preparato vartojimą būtina perskaityti toliau pateiktą informaciją.

Lamisil DermGel gelio vartoti negalima:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) terbinafinui arba bet kuriai pagalbinei gelio medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Specialių atsargumo priemonių reikia
Lamisil DermGel vartojamas tik iš išorės. Reikia saugotis, kad jo nepatektų į akis, ant veido ar pažeistos odos, kurią alkoholis gali dirginti, pvz., labai sutinusios pažeistos vietos. Jeigu gelio atsitiktinai patenka, akis reikia gerai nuplauti švariu vandeniu. Jeigu poveikis joms neišnyksta, reikia kreiptis į gydytoją.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Geliu gydomos vietos kitais medikamentais tepti negalima.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Nėščioms moterims prieš gydymąsi šiuo medikamentu reikia pasiklausti gydytojo, ar jo vartoti galima.
Kadangi veikliosios gelio medžiagos patenka į motinos pieną, žindymo laikotarpiu Lamisil DermGel gelio vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Ant odos vartojamas Lamisil DermGel gelis gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus netrikdo.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Lamisil DermGel medžiagas
Lamisil DermGel sudėtyje yra butilhidroksitolueno (E321), kuris gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą) ar sudirginti akis ir gleivinę.

3. KAIP VARTOTI LAMISIL DERMGEL GELĮ

Lamisil DermGel kremą reikia vartoti tinkamai. Laikykitės žemiau pateiktų nurodymų.

Vartojimo būdas

Nuvalyti ir nusausinti pažeidimą ir jį supančią odą, nusiplauti rankas.
Atsukti tūbelę (jeigu vaisto vartojama pirmą kartą, reikia dangtelio smaigaliu pradurti tūbelės membraną) ir išspausti šiek tiek gelio ant piršto.
Pažeidimą ir aplink jį esančią odą patepti plonu gelio sluoksniu.
Vaistą švelniai įtrinti į odą.
Užsukti tūbelės dangtelį.
Nusiplauti rankas, kad grybelių nuo jų nepatektų ant nepažeistos odos ar kitų žmonių.
Geliu patepus, grybelių pažeistas odos raukšles galima uždengti marlės tamponu, ypač nakčiai. Tokiu atveju kiekvieną kartą reikia naudoti švarų tamponą.
Odos pažeidimas pradeda mažėti per kelias paras, tačiau visiškai išgyja tik praėjus vienai kitai savaitei po infekcijos išnaikinimo, kartais net po 4 savaičių. Lamisil DermGel veikia ir baigus visą vienos savaitės gydymo ciklą, todėl būklė gerėja ir po jo vartojimo nutraukimo.
Jeigu per 2 savaites nuo gydymo pradžios liga nepalengvėja, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką patarimo.

Lamisil gelio dozavimas

Suaugusieji
Grybelių sukeltą odos pažeidimą Lamisil DermGel reikia tepti kartą per parą, iš viso vieną savaitę. Kad gydymas būtų sėkmingas ir liga neatsinaujintų, vaisto būtina vartoti savaitę net tuo atveju, jeigu pažeidimo simptomai palengvėja.
Kad gydymas būtų veiksmingesnis, pažeidimą būtina reguliariai nuvalyti ir nuplauti. Pažeistos vietos nereikėtų įdrėksti, nors ji gali niežėti, kadangi tokiu atveju ji vėl pažeidžiama, todėl gali sulėtėti gijimas arba išplisti infekcija.
Kadangi grybeliais galima užkrėsti kitus žmones, todėl būtina naudotis atskirais rankšluosčiais ir drabužiais, neduoti jų kitiems. Be to, juos reikia dažnai skalbti, kad būtų galima apsisaugoti nuo pakartotino užsikrėtimo.

Senyvi žmonės
Senyviems žmonėms dozės keisti nereikia.

Vaikai
Vaikų gydymo Lamisil Dermgel patirtis yra labai maža, todėl jiems šio vaisto vartoti nerekomenduojama.

Pavartojus per didelę Lamisil gelio dozę

Per apsirikimą Lamisil DermGel gelio nuriję, kreipkitės į gydytoją, kad jis paaiškintų, ką tokiu atveju daryti.

Pamiršus pavartoti Lamisil DermGel gelį
Pamiršę geliu pažeidimą patepti įprastiniu laiku, patepkite tuoj pat, kai tik prisiminsite, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. Jeigu prisiminsite tik atėjus kitos dozės vartojimo laikui, užtepkite tik vieną dozę, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. Lamisil DermGel geliu būtina gydytis tinkamai, kadangi įprastiniu laiku odos netepant, liga gali atsinaujinti.

Nustojus vartoti Lamisil DermGel
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS LAMISIL POVEIKIS

Lamisil DermGel, kaip ir kiti vaistai, kai kuriems žmonėms gali sukelti šalutinį poveikį. Juo patepta oda kartais gali parausti, dilgčioti arba niežtėti. Kai kurie žmonės preparatui gali būti alergiški. Tokiu atveju vaistas gali sukelti patinimą, skausmą arba išbėrimą. Jeigu toks poveikis pasireiškia, Lamisil vartojimą būtina nutraukti ir kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI LAMISIL GELĮ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Ant tūbelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30º C temperatūroje.
Atidarius tūbelę vartoti ne ilgiau kaip 16 savaičių.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE LAMISIL DERMGEL GELĮ

Lamisil Dermgel sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra terbinafinas. Viename grame gelio yra 10 mg terbinafino.
- Pagalbinės medžiagos yra išgrynintas vanduo, 96% etanolis, izopropilo miristatas, polisorbatas 20, karbomeras, sorbitano lauratas, benzilo alkoholis, natrio hidroksidas, butilhidroksitoluenas (E321).

Lamisil Dermgel gelio išvaizda ir kiekis pakuotėje

Gelis yra baltos arba beveik baltos spalvos.
Gelis tiekiamas aliuminio tūbelėje, užsuktoje PP dangteliu. Vienoje tūbelėje yra 15 g gelio.
Kartono dėžutėje yra viena tūbelė.

Rinkodaros teisės turėtojas
Novartis Finland Oy
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo
Suomija

Lamisil Dermgel gelio gamintojas

Novartis Consumer Health GmbH
Zielstattstrasse 40
DE-81379 München
Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Novartis Consumer Health Services SA atstovybė
Goštauto 40B, LT-01112 Vilnius
Tel. +370 5 260 41 50

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-08-10
Šaltinis:VVKT

Jūsų atsiliepimai apie "Lamisil 1% DermGel gelis 15 g" produktą

atgal Informacinis lapelis
Lamisil 1% DermGel gelis 15 g
Lamisil 1% DermGel gelis 15 g

Lamisil DermGel 1 % gelis

Terbinafinas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Lamisil DermGel galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per 14 dienų nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

1. Kas yra Lamisil DermGel ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Lamisil DermGel
3. Kaip vartoti Lamisil DermGel
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Lamisil DermGel
6. Kita informacija

1. KAS YRA LAMISIL DERMGEL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Lamisil DermGel yra priešgrybelinis vaistas. Jis naikina odos ligas sukeliančius grybelius.

Lamisil Dermgel gydomos grybelių vadinamų dermatofitais sukeltos odos ligos, pvz., pėdų ar kirkšnių epidermofitija, kūno (lygiosios odos) trichofitija bei įvairiaspalvė dedervinė.

Pėdų epidermofitija. Ši liga apima tik pėdas, dažniausiai abiejų kojų. Paprastai pažeidžiami tarpupirščiai, tačiau pažeidimas gali apimti ir skliautą, padą ar kitas pėdos dalis. Dažniausiai grybelių pažeista oda įtrūksta ir pleiskanoja, tačiau gali atsirasti ir nedidelis patinimas, pūslelių bei šlapiuojančių opelių. Lamisil DermGel geliu patariama gydyti tarpupirščių pažeidimą.

Jeigu atsiranda grybelių sukelta nagų liga (grybelių būna naguose arba po jais) ir dėl to pakinta nagų spalva ir struktūra (jie tampa ploni ir sluoksniuoti), būtina kreiptis į gydytoją, kadangi tokiu atveju Lamisil DermGel netinka. Grybelių sukeltos nagų ligos gydomos Lamisil tabletėmis, kurių galima įsigyti tik pateikus receptą.

Kirkšnių epidermofitija. Ši liga apima tas vietas, kuriose oda raukšlėjasi, ypač jei ji drėgna. Dažniausiai ligos židiniai lokalizuojasi kirkšnyse bei vidiniame šlaunų paviršiuje. Paprastai pažeidžiama dešinė ir kairė pusė, tačiau jų pažeidimas dažniausiai būna skirtingo stiprumo. Liga gali išplisti į blauzdas, sėdmenis ar skrandžio sritį. Ligos židinių gali atsirasti ir kitų vietų odos raukšlėse, pvz., po krūtimis, pažastyse ir kt.

Sergant šia liga minėtose odos vietose atsiranda dėmelių su aiškiais kraštais, gali atsirasti ir pūslelių.

Lygiosios odos trichofitija. Liga gali pažeisti bet kurią odos vietą, tačiau dažniausiai apima galvą, kaklą, veidą ar rankas. Pažeistą odą išberia rausvomis apvalios formos dėmėmis. Pažeidimas gali pleiskanoti.

Įvairiaspalvė dedervinė. Ligos apimtoje odoje atsiranda pleiskanotų dėmių, kurios dėl pigmento išnykimo pabąla. Saulėje dėmės išryškėja, kadangi jas supanti oda įdega normaliai. Paprastai liga pažeidžia liemenį, kaklą bei rankas ir po kelių mėnesių gali atsinaujinti, ypač būnant karštame ore arba prakaituojant.

Jeigu įtariate, kad susirgote odos grybeline infekcija, reikia kreiptis pas gydytoją, kuris nustatys ligos diagnozę ir paskirs tinkamą gydymą.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LAMISIL GELĮ

Prieš preparato vartojimą būtina perskaityti toliau pateiktą informaciją.

Lamisil DermGel gelio vartoti negalima:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) terbinafinui arba bet kuriai pagalbinei gelio medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Specialių atsargumo priemonių reikia
Lamisil DermGel vartojamas tik iš išorės. Reikia saugotis, kad jo nepatektų į akis, ant veido ar pažeistos odos, kurią alkoholis gali dirginti, pvz., labai sutinusios pažeistos vietos. Jeigu gelio atsitiktinai patenka, akis reikia gerai nuplauti švariu vandeniu. Jeigu poveikis joms neišnyksta, reikia kreiptis į gydytoją.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Geliu gydomos vietos kitais medikamentais tepti negalima.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Nėščioms moterims prieš gydymąsi šiuo medikamentu reikia pasiklausti gydytojo, ar jo vartoti galima.
Kadangi veikliosios gelio medžiagos patenka į motinos pieną, žindymo laikotarpiu Lamisil DermGel gelio vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Ant odos vartojamas Lamisil DermGel gelis gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus netrikdo.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Lamisil DermGel medžiagas
Lamisil DermGel sudėtyje yra butilhidroksitolueno (E321), kuris gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą) ar sudirginti akis ir gleivinę.

3. KAIP VARTOTI LAMISIL DERMGEL GELĮ

Lamisil DermGel kremą reikia vartoti tinkamai. Laikykitės žemiau pateiktų nurodymų.

Vartojimo būdas

Nuvalyti ir nusausinti pažeidimą ir jį supančią odą, nusiplauti rankas.
Atsukti tūbelę (jeigu vaisto vartojama pirmą kartą, reikia dangtelio smaigaliu pradurti tūbelės membraną) ir išspausti šiek tiek gelio ant piršto.
Pažeidimą ir aplink jį esančią odą patepti plonu gelio sluoksniu.
Vaistą švelniai įtrinti į odą.
Užsukti tūbelės dangtelį.
Nusiplauti rankas, kad grybelių nuo jų nepatektų ant nepažeistos odos ar kitų žmonių.
Geliu patepus, grybelių pažeistas odos raukšles galima uždengti marlės tamponu, ypač nakčiai. Tokiu atveju kiekvieną kartą reikia naudoti švarų tamponą.
Odos pažeidimas pradeda mažėti per kelias paras, tačiau visiškai išgyja tik praėjus vienai kitai savaitei po infekcijos išnaikinimo, kartais net po 4 savaičių. Lamisil DermGel veikia ir baigus visą vienos savaitės gydymo ciklą, todėl būklė gerėja ir po jo vartojimo nutraukimo.
Jeigu per 2 savaites nuo gydymo pradžios liga nepalengvėja, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką patarimo.

Lamisil gelio dozavimas

Suaugusieji
Grybelių sukeltą odos pažeidimą Lamisil DermGel reikia tepti kartą per parą, iš viso vieną savaitę. Kad gydymas būtų sėkmingas ir liga neatsinaujintų, vaisto būtina vartoti savaitę net tuo atveju, jeigu pažeidimo simptomai palengvėja.
Kad gydymas būtų veiksmingesnis, pažeidimą būtina reguliariai nuvalyti ir nuplauti. Pažeistos vietos nereikėtų įdrėksti, nors ji gali niežėti, kadangi tokiu atveju ji vėl pažeidžiama, todėl gali sulėtėti gijimas arba išplisti infekcija.
Kadangi grybeliais galima užkrėsti kitus žmones, todėl būtina naudotis atskirais rankšluosčiais ir drabužiais, neduoti jų kitiems. Be to, juos reikia dažnai skalbti, kad būtų galima apsisaugoti nuo pakartotino užsikrėtimo.

Senyvi žmonės
Senyviems žmonėms dozės keisti nereikia.

Vaikai
Vaikų gydymo Lamisil Dermgel patirtis yra labai maža, todėl jiems šio vaisto vartoti nerekomenduojama.

Pavartojus per didelę Lamisil gelio dozę

Per apsirikimą Lamisil DermGel gelio nuriję, kreipkitės į gydytoją, kad jis paaiškintų, ką tokiu atveju daryti.

Pamiršus pavartoti Lamisil DermGel gelį
Pamiršę geliu pažeidimą patepti įprastiniu laiku, patepkite tuoj pat, kai tik prisiminsite, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. Jeigu prisiminsite tik atėjus kitos dozės vartojimo laikui, užtepkite tik vieną dozę, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. Lamisil DermGel geliu būtina gydytis tinkamai, kadangi įprastiniu laiku odos netepant, liga gali atsinaujinti.

Nustojus vartoti Lamisil DermGel
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS LAMISIL POVEIKIS

Lamisil DermGel, kaip ir kiti vaistai, kai kuriems žmonėms gali sukelti šalutinį poveikį. Juo patepta oda kartais gali parausti, dilgčioti arba niežtėti. Kai kurie žmonės preparatui gali būti alergiški. Tokiu atveju vaistas gali sukelti patinimą, skausmą arba išbėrimą. Jeigu toks poveikis pasireiškia, Lamisil vartojimą būtina nutraukti ir kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI LAMISIL GELĮ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Ant tūbelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30º C temperatūroje.
Atidarius tūbelę vartoti ne ilgiau kaip 16 savaičių.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE LAMISIL DERMGEL GELĮ

Lamisil Dermgel sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra terbinafinas. Viename grame gelio yra 10 mg terbinafino.
- Pagalbinės medžiagos yra išgrynintas vanduo, 96% etanolis, izopropilo miristatas, polisorbatas 20, karbomeras, sorbitano lauratas, benzilo alkoholis, natrio hidroksidas, butilhidroksitoluenas (E321).

Lamisil Dermgel gelio išvaizda ir kiekis pakuotėje

Gelis yra baltos arba beveik baltos spalvos.
Gelis tiekiamas aliuminio tūbelėje, užsuktoje PP dangteliu. Vienoje tūbelėje yra 15 g gelio.
Kartono dėžutėje yra viena tūbelė.

Rinkodaros teisės turėtojas
Novartis Finland Oy
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo
Suomija

Lamisil Dermgel gelio gamintojas

Novartis Consumer Health GmbH
Zielstattstrasse 40
DE-81379 München
Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Novartis Consumer Health Services SA atstovybė
Goštauto 40B, LT-01112 Vilnius
Tel. +370 5 260 41 50

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-08-10
Šaltinis:VVKT

atgal Atsiliepimai
Lamisil 1% DermGel gelis 15 g
Lamisil 1% DermGel gelis 15 g
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas