Homeopatiniai vaistai

Patikimų gamintojų homeopatiniai vaistai vaikams ir suaugusiems. Užtikriname plačias homeopatinių vaistų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta! Kviečiame apsipirkti internetu ir savo užsakymą atsiimti Jums patogiausiu būdu: fizinėje vaistinėje, pašto skyriuje, paštomate ar gaukite tiesiai į namus, pasinaudoję kurjerių tarnyba. Didelis homeopatinių vaistų pasirinkimas, patogus apsipirkimas ir prieinama kaina – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

HOMEOPATINIAI VAISTAI: KUO JIE YPATINGI?

Homeopatijos principais sukurti homeopatiniai vaistai yra vartojami esant įvairiems negalavimams ir sutrikimams, ypatingai plačiai vartojami homeopatiniai vaistai nuo nervų sutrikimų, homeopatiniai vaistai nuo alergijos, homeopatiniai vaistai nuo cholesterolio, taip pat esant virškinimo sutrikimams, ar siekiant palengvinti peršalimo simptomus. Dauguma homeopatinių vaistų yra augalinės kilmės ir tik maža dalis – gyvūninės, tačiau kitaip nei augaliniai vaistai, jie turi mažesnę biologiškai aktyvių medžiagų koncentraciją, jiems naudojamas kitas gamybos būdas. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rinktis iš plataus asortimento įvairių gamintojų ir skirtingų formų (tabletės, žirneliai, žvakutės, tepalai) homeopatinius vaistus suaugusiems ir vaikams. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

Homeopatiniai vaistai | MANO Vaistinė

 

KAS YRA HOMEOPATIJA?

Homeopatija yra alternatyvios medicinos forma, kurios pagrindinis principas – panašaus gydymas panašiu (lot. similia similibus curantur). Kitas homeopatijos principas yra mažų dozių principas. Homeopatijos pradininkas vokietis Samuelis Hahnemannas prieš 200 metų savo pacientams skirdavo mažas dozių koncentracijas ir pastebėjo, kad tokiu būdu sumažėja ir poveikis. Tuomet jis pradėjo medžiagas kratyti ir trinti, tokiu būdu homeopatiniai vaistai turėjo didesnį terapinį poveikį. Kitaip nei tradicinėje medicinoje, homeopatijos tikslas yra ne slopinti organizmo reakcijas, bet padėti jas reguliuoti. Įdomu tai, kad homeopatai laikosi holistinio supratimo apie žmogaus sveikatą ir siekia gydyti atsižvelgdami į asmens ligos istoriją, jo asmenybę, gyvenimo būdą, paveldimumo faktorius. Homeopatija taikoma visame pasaulyje.

 

Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų taip pat laukia įvairūs vitaminai moterims, vaikams, vyrams. Kosmetikos ir higienos prekė visai šeimai.