Vaistai nuo alergijos

Ieškote vaistų nuo alergijos? Tabletės, geriamieji tirpalai, purškalai ir kiti vaistai nuo alergijos. Siūlome kruopščiai atrinktų gamintojų preaparatus, kuriems naudojamos patikimos veikliosios medžiagos. Užtikriname patogų apsipirkimą ir greitą prekių pristatymą. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta! Platus vaistų nuo alergijos pasirinkimas, prieinama kaina ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai nuo alergijos

Alergijos yra dažnos, jas lydi nemalonūs simptomai, kurie gali pabloginti gyvenimo kokybę, o kartais net sukelti rimtų sveikatos sutrikdymų. Tokiais atvejais gali būti vartojami vaistai nuo alergijos, kurie malšina alerginę reakciją ir jos simptomus. Antihistamininiai vaistai nuo alergijos slopina laisvo histamino išsiskyrimą arba blokuodami histaminui jautrius H1 ir H2 receptorius, todėl palengvina kai kurių alerginių reakcijų simptomus, pavyzdžiui, sumažina patinimą, malšina niežėjimą, odos sudirgimą. Net jei įtariate, kad nesate alergiški, savo namų ir kelionių vaistinėlėje pravers tepalas nuo alergijos, kurį labai paprasta naudoti, kai įkanda vabzdys. „MANO vaistinėje“ siūlomi ir kiti įvairūs vaistai tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

 

Vaistai nuo alergijos | Mano Vaistinė

 

Varginanti sezoninė alergija 

Šienligė, paprastai prasidedanti tam tikru metų laiku, yra alerginė reakcija, kurią sukelia įkvėptos medžių, žolių arba augalų žiedadulkės. Sezoninei alergijai būdinga čiaudulys, vandeningos išskyros iš nosies, taip pat akių perštėjimas ir ašarojimas. Visa tai pablogina gyvenimo kokybę, todėl rekomenduojama augalų žydėjimo metu vengti buvimo gamtoje, šalia augalų, kurių alergenams žmogus yra jautrus, o namuose naudoti žiedadulkes sulaikančius filtrus. Žiedadulkes parsinešame ant drabužių, todėl dalis jų patenka ir į namus, tad prasidėjus pavasariniam augalų žydėjimui, dažniau valykite namus drėgnomis šluostėmis, siurbkite grindis. Palengvinti simptomus gali padėti preparatai, kurių sudėtyje yra veikliųjų medžiagų – klemastino, loratadino ir pan. Esant stipriai alerginei reakcijai gali padėti kiti stiprūs vaistai nuo alergijos. Prieš vartojant vaistus rekomenduojama pasikonsultuoti su vaistininku ar gydytoju, įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. 

 

Vabzdžio įkandimas gali būti nemalonus ir erzinantis 

Įkandus vabzdžiui gali būti jaučiamas skausmas, pažeistoje vietoje oda gali parausti, patinti, varginti erzinantis niežėjimas ir dirginimas. Nors paprastai vabzdžių įkandimų sukeltos reakcijos po kurio laiko aprimsta, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Pirmiausia derėtų vengti kasyti pažeistą vietą: taip tik apsunkinsite žaizdos gijimo procesą. Vaistai nuo alergijos vaikams padeda lengviau iškęsti atsiradusį niežėjimą. Įgėlus bitei ar širšei, derėtų pašalinti geluonį ir apie dešimt minučių pašaldyti įgėlimo vietą.  

Mano vaistinėje“ – įvairūs maisto papildai, vitaminai vaikams, moterims ir vyrams!

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.