Vaistai venų, kraujagyslių apsaugai Mažiau...

Jus domina vaistai venų, kraujagyslių apsaugai? Tepalai, žvakutės, gelis, tabletės ir kiti vaistiniai preparatai. Užtikriname platų vaistinių preparatų venų ir kraujagyslių apsaugai asortimentą. Žinomi gamintojai ir patikimos veikliosios medžiagos. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta, būkite sveiki ir stiprūs kiekvieną dieną! Didelis vaistų venų, kraujagyslių apsaugai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai venų, kraujagyslių apsaugai  

Įvairūs vaistai venų, kraujagyslių apsaugai gali būti vartojami lėtinio venų nepakankamumo simptomų lengvinimui, hemorojaus simptomų mažinimui, papildomam diabetinės retinopatijos (cukrinio diabeto komplikacijos tinklainės kraujagyslių pažeidimo) ir limfos sąstovio gydymui. Taip pat apsaugai nuo dėl išsiplėtusių venų atsirandančių komplikacijų, esant pažeistų venų sienelių uždegimui, dėl venų operacijos atsiradusių simptomų slopinimui ir pan. Vaistai kojų kraujotakai ir venoms gali būti vartojami kojų venų nepakankamumo simptomams (kojų patinimui, skausmams, sunkumui kojose), o taip pat ir paūmėjusio hemorojaus simptomams lengvinti. „MANO vaistinėje“ siūlomi vaistai venų, kraujagyslių apsaugai gali būti įvairiais pavidalais: žvakučių, tablečių, gelių, tepalų, kapsulių, kremo. Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.  

 

Vaistai venų ir kraujagyslių apsaugai | MANO Vaistinė

 

Kodėl tinsta kojos? 

Kojos gali tinti dėl įvairių priežasčių:  šis simptomas gali pasireikšti dėl paviršinio venų sienelių uždegimo, giliųjų kojų venų tromboflebito, kojų tinimas vargina ir sergančius širdies ligomis, turinčius didelį antsvorį, sergantiems inkstų ligomis, kojų tinimas gali pasireikšti ir dėl traumų (lūžių, plyšimų, išnirimų). Kai kurių vaistų (nuo hipertenzijos, antidepresantų, homoninių, priešuždegiminių) šalutinis poveikis taip pat gali būti kojų tinimas, kaip ir hormonų, ypač estrogenų, tostesterono, progesterono pusiausvyros sutrikimai. Dirbate stovimą darbą ar daug vaikštote? Galite pajusti, kad kojos ištino, nebetelpa batuose. 

 

Ką daryti, jei tinsta kojos?  

Jeigu kojos tinsta dėl to, jog daug laiko praleidote vaikščiodami arba ilgai sėdėdami, atisakykite apteptų drabužių, ankštų batų. Galite išbandyti kompresines kojines, atvėsinti ištinusią vietą. Galite palaikyti kojas pakėlę. Turintys didesnį antsvorį, turėtų stengtis numesti svorio: reguliariai judėti, laikytis sveikos mitybos principų.   

 

Kada kreiptis į gydytoją?  

Į gydytoją kreipkitės, jei patinimas nepraeina per kelias dienas, kojos ištinsta iki kulšnies. Taip pat apsilankyti gydymo įstaigoje turėtumėte, jeigu patinimą lydi skausmas, o patinusi vieta yra karšta ir raudona, pasireiškia kvėpavimo sutrikimai, karščiavimas.   

 

„MANO vaistinėje“ siūlomi ne tik vaistai kraujagyslių apsaugai, tačiau taip pat ir vitaminai, maisto papildai

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.