Maisto papildai svorio kontrolei Mažiau...

Ieškote populiariausių maisto papildų svorio kontrolei? Maisto papildai svorio kontrolei padės reguliuoti svorį, palaikyti normalią medžiagų apykaitą, žarnyno veiklą, skysčių balansą organizme. Papildų sudėtyje esančios medžiagos padeda mažinti alkio jausmą ir apetitą, padeda perdirbti perteklinį glikogeną į riebalų atsargas, kas yra svarbu kūno svorio mažinimui, bei kontroliuoti svorį, laikantis sumažintos energinės vertės dietos. Didelis maisto papildų svorio kontrolei pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Maisto papildai svorio kontrolei

Daug žmonių, susirūpinusių savo svoriu, dažnai domisi, kurie maisto papildai svorio kontrolei yra tinkamiausi. Papildai lieknėjimui savo sudėtyse turi įvairių medžiagų, kurios dažniausiai yra augalinės kilmės, pavyzdžiui, su dumbliais spirulina, kombodžine garcinija, cinamono žievės ekstraktu. Maisto papildai svorio kontrolei dažnai turi ir tirpiųjų skaidulų iš gliukomanano, kuris, laikantis sumažintos energinės vertės dietos, gali padėti mažinant svorį. Maisto papildai lieknėjimui dažnai savo sudėtyje turi maistinių skaidulų, kurios užpildo skrandį ir suteikia sotumo jausmą, o chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Internetinėje „MANO vaistinėje“ rasite platų įvairių gamintojų maisto papildomų svorio kontrolei.

Pastebime, kad vartotojus dažnai domina ne tik papildai svoriui mesti, tačiau ir papildai svoriui priaugti, tačiau atminkite, kad bet kuriuo atveju – maisto papildas nėra vaistas ar maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Maisto papildai svorio kontrolei | Mano Vaistinė

 

KMI (kūno masės indeksas) ir kūno riebalų procentas: ką svarbu žinoti?

Visi žino, ką reiškia KMI, tačiau svarbu ne tik jis. Kūno riebalų procentas taip pat yra reikšmingas rodiklis. KMI buvo vertinamas kaip tiksliausias būdas nustatyti žmogaus svorio įtaką jo sveikatai. Šis rodiklis naudojamas pradiniam širdies ligų, diabeto rizikos vertinimui. Žinoma, kuo didesnis KMI, tuo didesnė rizika susirgti šiomis ir kitomis su svorio antsvoriu susijusiomis ligomis.

Tačiau svarbus ir kitas rodiklis – kūno riebalų procentas. Kai kurie specialistai tvirtina, kad šis rodiklis suteikia aiškesnį vaizdą apie ligų, susijusių su svoriu, riziką, nes net ir lieknas asmuo gali turėti dideles vidinių riebalų sankaupas. O tai daro įtaką įvairių ligų, tokių kaip cukrinis diabetas, insultas, hipertonija, širdies ligos, atsiradimą. Todėl esant poreikiui, galima kreiptis į specialistus, kurie nustatys, koks yra jūsų kūno riebalų procentas ir pagal tai spręsti, ar Jums reikalinga daryti pakeitimus mityboje, padidinti fizinę apkrovą.