LEPICOL, 180 kapsulių

Prekės kodas
7194
Gamintojas
ADM Protexin Limited
-50%
logo
Maisto papildas žarnynui ir virškinimui LEPICOL, 180 kapsulių | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Probiotikai, prebiotikai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas žarnynui ir virškinimui

LEPICOL, 180 kapsulių

Kategorija:
Prekės kodas
7194
Gamintojas
ADM Protexin Limited
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-50%
logo
Speciali kaina
15,79 €
Sutaupote:
15,79€ (50%)
Įprasta kaina 31,58 €
Pranešti,
kai kaina nukris

LEPICOL - maisto papildas žarnynui 

LEPICOL kapsulės – unikalios sudėties kompleksas žarnynui. LEPICOL kapsulių sudėtyje yra tik augalinės kilmės medžiagų ir pieno rūgšties bakterijų – nėra jokių nereikalingų priedų ar pagalbinių medžiagų – tik tai, kas reikalinga ir naudinga mitybai papildyti. Turtingas skaidulų šaltinis savo sudėtyje derina dviejų rūšių ląstelieną – balkšvųjų gysločių skaidulas ir inuliną. Laktobacilos ir bifidobakterijos – natūraliai žmogaus žarnyne gyvenančios bakterijų kultūros. 

LEPICOL kapsulių sudėtyje yra maistinių skaidulų iš skirtingų šaltinių – švelnaus poveikio smiltynio gysločio skaidulos ir inulinas. Abiejų šių skaidulų šaltinių kombinacija padeda papildyti mitybą ląsteliena. Trečiasis LEPICOL kapsulių komponentas – 5 rūšių bakterijų kultūros - bifidobakterijos ir laktobacilos, kurios natūraliai yra sveiko žmogaus virškinimo sistemoje.

LEPICOL kapsulių sudėtis:

2 kapsulėse yra:

RMV%

Balkšvųjų gysločių luobelės

959 mg

-

Inulinas

431,2 mg

-

Pieno rūgšties bakterijos

2,8 mg

-


Sudedamosios dalys

Balkšvųjų gysločių luobelės (Plantago ovata), inulinas, vegetarinė kapsulė (hidroksipropilmetilceliuliozė), riebalų rūgščių magnio druskos (lipnumą reguliuojanti medžiaga), pieno rūgšties bakterijos* (pienas, soja).

*Bakterijų kultūros:

Lactobacillus rhamnosus  PXN 54

Bifidobacterium bifidum PXN 23

Lactobacillus acidophilus PXN 35

Lactobacillus plantarum PXN 47

Lactobacillus bulgaricus PXN 39

 

LEPICOL gamintojas

ADM Protexin Limited, Jungtinė Karalystė

LEPICOL atstovas Lietuvoje

UAB ENTAFARMA Plius

LEPICOL, 180 kapsulių vartojimas

Vartoti 30 minučių prieš valgį. Suaugusiems: gerti po 2-8 kapsules vieną arba du kartus per dieną, užgeriant mažiausiai 2-3 stiklinėmis vandens ar sulčių. Rekomenduojam pradėti nuo mažesnės dozės ir ją didinti pagal poreikį. Vaikams: gerti po 1-4 kapsules vieną arba du kartus per dieną, užgeriant mažiausiai viena stikline vandens ar sulčių. Kapsules galima atidaryti ir turinį sumaišyti su vandeniu. Jei vaikui mažiau nei 11 metų, prieš vartojant pasitarkite su gydytoju. Nėštumo metu: LEPICOL tinka vartoti nėštumo ir žindymo periodu, tačiau rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Svarbu: Vartojant Lepicol be vandens galima paspringti. Kapsules būtina užgerti gausiu kiekiu skysčio, 5 kapsulėms – stiklinė (250 ml) skysčio. Jei vartojant LEPICOL jaučiate diskomfortą, sumažinkite dozę arba nustokite vartoti, kol simptomai išnyksta, tuomet vėl galite pradėti vartoti palaipsniui didinant dozę. Jei vartojate kokius nors vaistus prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Panašios prekės
Probiotikai, prebiotikai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau