LEPICOL Plus, 180 g miltelių

Prekės kodas
98128
Gamintojas
ADM Protexin Limited
Maisto papildas žarnynui ir virškinimui LEPICOL Plus, 180 g miltelių | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas žarnynui ir virškinimui

LEPICOL Plus, 180 g miltelių

Kategorija:
Prekės kodas
98128
Gamintojas
ADM Protexin Limited
Įprasta kaina 28,77 €
Pranešti,
kai kaina nukris
1,41 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 47, kurių vertė 1,41 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 47, kurių vertė 1,41 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

LEPICOL Plus - maisto papildas žarnynui ir virškinimui

LEPICOL Plus milteliai – natūralios kilmės medžiagų kompleksas žarnynui ir virškinimui. Sudėtyje yra tik augalinės kilmės medžiagų ir pieno rūgšties bakterijų – nėra jokių nereikalingų priedų ar pagalbinių medžiagų – tik tai, kas reikalinga ir naudinga mitybai papildyti. Turtingas skaidulų šaltinis sudėtyje derina dviejų rūšių ląstelieną – balkšvųjų gysločių skaidulas ir inuliną. Laktobacilos ir bifidobakterijos – natūraliai žmogaus žarnyne gyvenančios bakterijų kultūros. 

LEPICOL Plus miltelių sudėtyje yra maistinių skaidulų iš skirtingų šaltinių – švelnaus poveikio smiltynio gysločio skaidulos ir inulinas. Abiejų šių skaidulų šaltinių kombinacija padeda papildyti mitybą ląsteliena. Trečiasis LEPICOL Plus miltelių komponentas – 5 rūšių žarnyno bakterijų kultūros - laktobacilos ir bifidobakterijos, kurios natūraliai yra sveiko žmogaus virškinimo sistemoje.

LEPICOL Plus papildytas augalinės kilmės virškinimą palaikančiomis medžiagomis -  iš imbierų šaknų, pipirmėčių lapų ir pankolio sėklų.

LEPICOL Plus sudėtis:

Sudėtis:

2,5 gramuose

5 gramuose

Balkšvųjų gysločių luobelės

1,62g

3,23g

Inulinas                                   

0,75g

1,5g

Pieno rūgšties bakterijos

9,33mg

19mg

Augalinių medžiagų kompleksas

125mg

250mg

Sudėtinių medžiagų referencinė maistinė vertė nenustatyta.Sudedamosios dalys:

Balkšvųjų gysločių luobelės (Plantago ovata), inulinas, ryžių miltai, proteazė, betaino hidrochloridas, imbierų šaknys, pipirmėčių lapai, pankolių sėklos, bromelainas, papainas, pieno rūgšties bakterijos (pienas, soja).

*Bakterijų kultūros:

Lactobacillus rhamnosus  PXN 54

Bifidobacterium bifidum PXN 23

Lactobacillus acidophilus PXN 35

Lactobacillus plantarum PXN 47

Lactobacillus bulgaricus PXN 39

5 g miltelių bakterijų kultūrų yra 600 mln. ksv (koloniją sudarančių vienetų).

LEPICOL Plus miltelių gamintojas

ADM Protexin Limited, Jungtinė Karalystė

LEPICOL Plus atstovas Lietuvoje

UAB ENTAFARMA Plius

LEPICOL Plus, 180 g miltelių vartojimas

Vartoti 10 minučių prieš valgį. Išmaišyti prieš vartojimą. Suaugusiems: gerti po 1 - 2 arbatinius šaukštelius (2,5 - 5 g) vieną arba du kartus per dieną. Rekomenduojama pradėti nuo mažesnės dozės ir ją didinti pagal poreikį. Vaikams: gerti pusę arbatinio šaukštelio 1-2 kartus per dieną. Jei vaikui mažiau nei 11 metų, prieš vartojant pasitarkite su gydytoju. Nėštumo metu: Lepicol plus+ tinka vartoti nėštumo ir žindymo periodu, tačiau rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Miltelius reikia sumaišyti su vandeniu arba vaisių sultimis ir greitai išgerti visą turinį. 1 arbatinį šaukštelį sumaišyti su ne mažiau nei stikline (250 ml) skysčio. Jei vartojate kokius nors vaistus prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Alergenų informacija: sudedamųjų dalių sąraše paryškinta. Fermentacijos procese naudojama soja ir pienas. Sudėtyje esantis pieno baltymų kiekis labai nedidelis, todėl neturi įtakos sergantiems laktozės netoleravimu.

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau