Created by OWEXX Jadvygos Balvočiūtės ekologinis vaistažolių ūkis

Šiuo metu perkamiausios prekės

ŽOLELIŲ ARBATOS

Jadvygos Balvočiūtės žolelių arbatos yra ruošiamos iš daugiau nei 120 augalų rūšių. Ūkyje išaugintos arba surinktos iš sertifikuotų ekologiškų plotų ekologiškos žolelės yra džiovinamos ir laikomos pačiame ūkyje, kad būtų išsaugotos vertingiausios jų savybės. Įvairios ekologiškos žolelių arbatos nervų sistemai, širdies ir kraujagyslių sistemai, žolelių mišiniai tinkantys peršalus, laukia Jūsų internetinėje „MANO vaistinėje“. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

 

EKOLOGIŠKOS ŽOLELIŲ ARBATOS

Ekologiškos žolelių ir vaisių arbatos – tai arbatos, užaugintos laikantis ekologinio ūkininkavimo principu. Šie principai apima dirbtinių trąšų, herbicidų, pesticidų naudojimo ribojimą. Žolelių arbatoms naudojamos įvairios vaistinių augalų dalys: žiedai, pumpurai, stiebai ir stiebeliai, lapai, šaknys ir šakniastiebiai. Naudojamos įvairios augalų dalys suteikia ir didesnę skonių įvairovę, skirtingą poveikį. Arbatas ruoškite taip, kaip nurodo gamintojas, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

 

Ekologiškos žolelės | MANO Vaistinė

 

VAISTINIŲ AUGALŲ LAIKYMAS

Žolelių arbatas geriausiai laikyti sausoje, gerai vėdinamoje, tamsioje vietoje. Vaistažolėms kenkia tiesioginiai saulės spinduliai, šiluma. Lapus ir žiedus galima laikyti popieriniuose maišeliuose, arba suberti į nedidelius stiklainiukus. Nuolat tikrinkite, ar juose neįsiveisė pelėsis, nepasikeitė kvapas ir spalva. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar neatsirado kenkėjų (pavyzdžiui, maistinių kandžių). Atkreipkite dėmesį į galiojimo datą ant pakuotės.

 

Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų taip pat laukia įvairūs maisto papildai imunitetui, vitaminai vyrams, vaikams, moterims. Kosmetikos ir higienos prekė visai šeimai.