Maisto papildai imuninei sistemai

Ieškote populiariausių maisto papildų imunitetui? Maisto papildai imunitetui padės palaikyti optimalų organizmo atsparumą, reikalingą bioaktyvių medžiagų kiekį, normalią imuninės sistemos veiklą ir tinkamą energijos apykaitą. Būkite stiprūs, energingi ir sveiki. Stiprinkite imunitetą ir organizmo atsaką neigiamiems aplinkos veiksniams. Didelis maisto papildų imunitetui pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vitaminai imunitetui

Mineralai ir vitaminai imunitetui yra itin svarbūs. Vitaminai B3, B6, B12 ir pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir padeda mažinti pavargimo jausmą. Cinkas, foliatai, geležis, selenas, varis, vitaminas A, vitaminas B12, vitaminas B6 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminai C, E ir selenas palaiko ląstelių apsaugą nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Internetinėje „MANO vaistinėje“ įvairių gamintojų maisto papildai imunitetui – atraskite Jums tinkamiausios formos ir patogiai užsisakykite internetu. Jūsų laukia ir vitaminai vaikams imunitetui, kurie gali būti įvairių malonių skonių (apelsinų, uogų, braškių ir kt.) ir formų, pavieniai ir vitaminų bei mineralų deriniuose.

 

Kokie požymiai rodo, kad imunitetas gali būti nusilpęs?

Ilgalaikis stresas susilpnina imuninę sistemą, Dėl streso mažėja limfocitų – baltųjų kraujo kūnelių – kurie padeda kovoti su infekcija. Kuo mažesnis limfocitų kiekis – tuo labiau rizikuojate užsikrėsti įvairiais virusais.

Jeigu dažnai persišaldote, arba peršalimas ilgai nepraeina, tai gali būti ženklas, kad jūsų imuninė sistema nepajėgi susitvarkyti su virusais.

Galbūt pastebėjote, kad įsibrėžus ar įsipjovus žaizda ilgai negyja? Gijimo procesas priklauso nuo sveikų imuninių ląstelių, tačiau jei imuninė sistema nusilpusi, žaizdelės negali greitai sugyti.

 

Vitaminai imunitetui | Mano Vaistinė

 

Dėmesys imunitetui

Propaguokite sveiką gyvenimo būdą. Žinoma, rekomenduojama į savo racioną įtraukti pakankamą kiekį vaisių ir daržovių. Skirkite laiko poilsiui, gerai išsimiegokite. Rūkymas ir alkoholio vartojimas taip pat kenkia imuninei sistemai. Stenkitės sumažinti patiriamą stresą: medituokite, taikyti kitus atsipalaidavimo pratimus. O esant reikalui, gali būti vartojami vitaminai imunitetui ir papildai imunitetui.