Maisto papildai energijai

Ieškote populiariausių maisto papildų energijai? Maisto papildai energijai su mineralų ir vitaminų kompleksais padės palaikyti fizinį ir protinį darbingumą, kraujotaką ir kitas funkcijas. Jauskitės energingi, žvalūs ir darbingi! Maisto papildų ir vitaminų sudėtyje esančios medžiagos mažina nuovargį, palaiko normalius energijos apykaitos procesus, skatina normalią nervų sistemos ir psichologinės funkcijos veiklą, stiprina imunitetą. Didelis maisto papildų energijai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vitaminai energijai 

Gyvenate aktyvų gyvenimą? Daug judantiems, dirbantiems intensyvų protinį darbą gali būti reikalingi vitaminai energijai. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia įvairių, žinomų gamintojų papildai energijai, kurių sudėtyje esantys vitaminai B6, B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Vitaminas C, magnis, biotinas, geležis, jodas, niacinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Foliatai, vitaminas B2, B12, pantoteno rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Kruopščiai atrinkti maisto papildai energijai su guarana, kofermentu Q10, ženčeniu, ašvaganda ir kitomis medžiagomis laukia Jūsų „MANO vaistinėje“. Esate vegetaras, veganas? Turime būtent Jums skirtų gaminių. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

 

Vitaminai energijai moterims  

Moterys gyvena intensyvų gyvenimą, todėl yra skirti būtent joms subalansuoti maisto papildai energijai. Vitaminas C, geležis, varis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Selenas ir cinkas padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę. Papildų sudėtyse taip pat galima rasti nakvišų ir agurklių aliejaus ir kitų veikliųjų medžiagų.  

 

Vitaminai energijai | Mano Vaistinė

 

Vitaminai vyrams energijai 

Vyrai kasdien susiduria su naujais iššūkiais, todėl atrinkome būtent vyrams subalansuotus maisto papildus. Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją ir normalią testosterono koncentraciją kraujyje. Fosforas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją. Vitaminai energijai atgauti leis labiau pasitikėti savo jėgomis.