Dermatologinė kosmetika Mažiau...

Profesionali dermatologinė kosmetika leis tinkamai pasirūpinti savo veido, kūno oda, plaukais, pėdomis ir rankomis. Tinkama odos priežiūra prasideda nuo tinkamai parinktų priemonių, kurių sudėtyje yra reikalinga veikliųjų medžiagų koncentracija rezultatui pasiekti. Remiantis pažangiausiomis technologijomis sukurta dermatologinė kosmetika – tai raktas į jūsų odos grožį. „MANO vaistinėje“ pripažinti dermatologinės kosmetikos gamintojai: BABE, URIAGE, SVR, BIODERMA, LA ROCHE POSAY ir kiti žinomi bei pasaulyje vertinami prekiniai ženklai.  

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Dermatologinė kosmetika – visiems odos tipams 

Jautri, problematiška oda reikalauja ypatingos priežiūros. Nepriklausomai nuo to, ar kenčiate nuo spuogų, odos sausumo ar priešingai – turite riebią veido odą – jums reikia išsirinkti tinkamiausias priemones, kurios bus pritaikytos jūsų odos tipui, o taip pat rūpestingai puoselės jautrią odą. Dermatologinė kosmetika veidui, kūnui, plaukams, vaikams savo sudėtyse turi veiksmingų sudedamųjų dalių. Aktyviais ingredientais laikomos rūgštys: AHA (alfa hidroksi rūgštys) – tai glikolio rūgštis, pieno rūgštis, obuolių rūgštis, migdolų rūgštis. AHA rūgštys veikia švelniai, todėl tinka ir jautresnei odai. BHA (beta hidroksi rūgštys) yra tirpios riebaluose, dažniausiai minima – salicilo rūgštis. Tai tinkama rūgštis riebesnei odai. PHA (polihidroksi rūgštys) yra tokios pačios AHA rūgštys, tik turi didesnes molekules. Taip pat kremai turi ir kitų veikliųjų medžiagų, reikalingų odos priežiūrai: niacinamido, keramidų, kurie dedami į sausai skirtas priemones. Anti-aging kosmetikos sudėtyse ieškoti reikėtų retinolio, antioksidantų, tokių kaip vitaminas C, hialurono rūgšties. 

 

Dermatologinė kosmetika | Mano vaistinė

 

Kaip nustatyti savo odos tipą?  

Sausa oda pasižymi šiurkštumu, jaučiamas tempimo jausmas, sausumas, odos būklė pablogėja nuo sauso patalpų oro. Tokiai odai tinkami švelnūs drėkinamieji prausikliai, drėkinamieji kremai ir veido serumai, kurių sudėtyje yra keramidų, hialuromo rūgšties.  

Riebi oda gamina per daug sebumo, todėl ant odos atsiranda inkštirų, spuogų. Veidas blizga. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis jūsų odai tinkamus produktus, kurių sudėtyse yra tokių veikliųjų medžiagų kaip salicilio rūgštis. 

Mišri oda pasižymi skruostų sausumu, tačiau turi riebesnę vadinamą T zoną: kaktos, nosies ir smakro zoną. Tokiai odai tinkamiausias lengvas drėkinamasis kremas, odai tinkamas kitas priemones: prausiklį, toniką. Specialiai priežiūrai: veido kaukes, serumus.  

Normali oda nekenčia nuo bėrimo ar sausumo, nejaučiama padidėjusio jautrumo. Tokiai odai siūlomi naudoti kremai su antioksidantais, hialurono rūgštimi.  

Jautri oda gali pasireikšti bet kuriam odos tipui. Odą peršti, greit parausta, jaučiamas deginimo jausmas. Dermatologinė kosmetika jautriai odai neturi kvapiklių, erzinančių sudedamųjų dalių. Rinkitės švelnius prausiklius, drėkinamuosius kremus, kurie skirti jautriai, atopinei odai.