Dermatologinė kosmetika rankoms ir pėdoms Mažiau...

Profesionali dermatologinė kosmetika rankoms ir pėdoms: rankų kremai, pėdų kremai, pėdų kaukės ir kita kosmetika, leisianti tinkamai pasirūpinti savo rankų bei pėdų oda. Dermatologinėje kosmetikoje yra šlapalo, glicerino, niacinamido, prebiotikų ir kitų veikliųjų medžiagų, kurių koncentracija yra tokia, kokios ir reikia, kad rezultatai būtų efektyvūs. Pasirinkite jūsų rankų bei pėdų odai tinkamiausią kosmetiką. „MANO vaistinėje“ pripažinti dermatologinės kosmetikos gamintojai: BABE, URIAGE, SVR ir kiti žinomi bei pasaulyje vertinami prekiniai ženklai. 

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Dermatologinė kosmetika rankoms ir pėdoms

Rankų ir pėdų oda kasdien patiria išorinių veiksnių įtaką, todėl lengvai gali išsausėti, sudirgti ir tapti pažeidžiama, tuomet atsiranda tempimo jausmas, oda gali išsausėti, tapti šiurkšti, parausti. Dermatologinė kosmetika rankoms ir pėdoms yra skirta kasdieninei ypatingai odos priežiūrai. Rankų kremai, pėdų kremai, kaukės, kurių sudėtyse yra aktyvių ingredientų tokių kaip niacinamidas, glicerinas, šlapalas, hialiuronas, pantenolis, sviestmedžių sviestas, vitaminas E ir kitos medžiagos specialiai sukurti jautriai, lengvai pažeidžiamai odai, kuriai įprastų priemonių neužtenka. „MANO vaistinėje“ rasite visame pasaulyje pripažintų ir jautrios odos priežiūrai pritaikytos kosmetikos gamintojų: BABE, URIAGE, SVR.

 

Dermatologinė kosmetika rankoms ir pėdoms | Mano vaistinė

 

Sausa rankų oda: ką daryti?

Nors rankų oda yra atsparesnė nei veido, tačiau ji labai greitai gali išsausėti, jeigu dažnai plaunate rankas, dirbate lauke ar su cheminėmis medžiagomis. Turint sausą rankų odą, svarbu tinkama ir pastovi priežiūra.

  • Drėkinimas. Itin sausai odai rekomenduojami rankų kremai, kurių sudėtyse yra drėkinamųjų savybių turinčių ingredientų tokių kaip vitaminas E, kuris yra švelnus antioksidantas, keramidų – natūraliai mūsų odos ląstelėse esančių lipidų, augalinių aliejų, kitų drėkiklių. Tepkite odą po kiekvieno plovimo, ir taip dažnai, kaip reikia. Norėdami sumažinti sausų rankų simptomus, venkite priemonių, kurių sudėtyje yra alkoholio, kvapiųjų medžiagų, parabenų.
  • Svarbu ne tik rankų drėkinimas, bet ir viso kūno priežiūra: naudokite tinkamus kūno prausiklius, šampūnus, kurie savo sudėtyse turi švelniai veikiančių sudedamųjų dalių.
  • Saugokite savo rankas: mūvėkite pirštines dirbdami kieme, sode, užsiimdami aktyviai fizine veikla. Šiltos, patogios pirštinės apsaugos nuo vėjo ir žvarbos žiemos metu.