Kempinės, šukos, žirklės ir kt. Mažiau...

Jus domina kempinės, šukos, žirklės ir kitos priemonės, skirtos kasdienėms grožio procedūroms namuose? Kviečiame rinktis iš plačios prekių pasiūlos: švelnesnės ir tvirtesnės, įvairiems odos tipams pritaikytos kempinės, šukos ir šepečiai, skirti kasdieniam plaukų šukavimui ir šukuosenos formavimui, žirklės plaukų ir nagų kirpimui bei kitos prekės, skirtos naudoti namuose. Didelis kempinių, šukų, žirklių ir kitų priemonių pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Kempinės, šukos, žirklės 

Suaugusiųjų ir vaikų higienai: kempinės, šukos, žirklės ir kitos priemonės kasdieniniams asmens priežiūros ritualams. Nuo pirmųjų kūdikio dienų reikalingos nagų kirpimo žirklutės, todėl svarbu, kad pastarosios būtų kokybiškos, pritaikytos mažiems vaikų pirštams, kaip ir kitos mažyliams skirtos priemonės. Kempines, plaukų šukas galite rinktis pagal odos, plaukų tipą. „MANO Vaistinėje“ siūlomos asmens higienos priemonės tinkamos visiems, kurie nori pasirūpinti savo išvaizda. 

 

Kempinės, šukos, žirklės | MANO Vaistinė

 

Kaip išsirinkti plaukų šukas ir šepetį?  

Plonus-vidutinio storio plaukus gana lengva prižiūrėti, tačiau kietesni natūralių šešerių šepečiai yra tinkamiausi. Jie pašalina nešvarumus, dulkes iš plaukų, taip pat švelniai paskirsto odos riebalus nuo šaknų iki galiukų.  

Trapūs plaukai reikalauja ypatingos, švelnios priežiūros, todėl rekomenduojami plaukų šepečiai su minkštais šereliais. Jie taip pat dar ir stimuliuoja galvos odą.  

Vidutinio storio-storiems plaukams tinka natūralių ir sintetinių šerelių derinys. Jie neleidžia plaukams veltis, tačiau taip pat natūraliai paskirsto ant galvos odos esančius aliejus per visą plaukų ilgį. Jeigu jūsų plaukų daug ir jie linkę veltis, siūloma rinktis didesnį, plokščią šepetį.  

Garbanotiems plaukams tinka medinis šepetys ar medinės plaukų šukos su plačiai išdėstytais mediniais dantukais.  

Šukos reikalingos visų tipų plaukams, su retai išdėstytais dantukais, jos idealiai tinka kaip universali priemonė, kai reikia iššukuoti plaukus po galvos plovimo, tolygiai paskirstyti plaukų kaukes, balzamą ar kondicionierių.  

 

Nagų žirklės: trumpas gidas  

Nagų žirklės naudojamos rankų ir kojų nagams trumpinti. Jos turi lenktus ašmenis, kad atitiktų nago formą. Turintieji storesnius nagus gali pabandyti nagų žirklutes su tvirtais ir trumpesniais ašmenimis. Nagų odelių žirklutės turi plonesnius ašmenis nei paprastos nagams skirtos žirklutės. Kūdikių nagų žirklutės yra mažos su siaurais ašmenimis ir bukais galiukais, kad sužeidimo rizika būtų minimali. Ieškokite žirklučių, kurios pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tokias, kurias galima dezinfekuoti, jomisbūtų lengva kirpti.  

 

„MANO Vaistinėje“ ne tik nagų žirklutės, šukos, kempinės, tačiau ir maisto papildai nagams, plaukams ir odai.