Vaistai akims

Jus domina vaistai akims? Užtikriname plačias vaistų ir kitų priemonių pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Asortimente rasite patikimų gamintojų vaistus vaikams ir suaugusiems. Patogiai apsipirkite internetu ir savo užsakymą atsiimkite Jums patogiausiu būdu: fizinėje vaistinėje, pašto skyriuje, paštomate ar gaukite tiesiai į namus - per kurjerių tarnybą. „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės prekės. Didelis receptinių ir nereceptinių vaistų akims pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – išsirinkite ir užsisakykite!

Daugiau...

Vaistai akims  

Akys yra sudėtingas mūsų kūno organas, o taip pat ir labai pažeidžiamas, todėl kiekviena akis turi apsauginį mechanizmą: antakius, blakstienas, riebalines pagalvėles, apsauginį kaulą, vokus. Tačiau pasitaiko, kad šių apsaugų neužtenka ir atsiranda įvairių akių pažeidimų. Alerginis konjunktyvitas, akių paraudimai, ragenos pažeidimai, akių sausėjimas, kurį sukėlė įvairios ligos, gali varginti kiekvieną – tokiu atveju gali būti vartojami vaistai akims, pavyzdžiui, vaistai nuo akių uždegimo. „MANO vaistinėje“ siūlomi akių geliai, drėkinamieji akių lašai ir kiti vaistai jūsų akims.  

 

Vaistai akims | MANO Vaistinė

 

Akių priežiūra ir rizikos veiksniai  

Rizika susirgti akių ligomis išauga antsvorio turintiems asmenims, taip pat tiems, kurių šeimoje buvo sergančiųjų šiomis ligomis. Diabetas, aukštas kraujo spaudimas taip yra svarbūs rizikos veiksniai. Gyvenimo būdas taip pat turi įtakos akims. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į mitybą. Valgykite daugiau tamsios spalvos daržovių ir lapinių žalumynų, tokių kaip špinatai, lapiniai kopūstai, juose esantys vitaminas C, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą. Taip pat būtina valgyti ir oranžinės spalvos daržovių ir vaisių. Neatsisakykite žuvies, kurios yra gausu omega-3 riebalų rūgščių, pavyzdžiui, lašišos, tuno. Būkite fiziškai aktyvūs. Tai padės sumažinti diabeto, padidėjusio cholesterolio riziką. Rūkymas kenkia ne tik plaučiams, net ir akims. Jis padidina ligų, tokių kaip geltonosios dėmės degeneracija ir katarakta riziką. 

Saugokite akis nuo saulės. Ieškokite akinių nuo saulės, kurie blokuoja didžiąją dalį UVA ir UVB spindulių. Sportuodami, atlikdami statybų ar remonto darbus, dėvėkite apsauginius akinius. Dirbdami prie kompiuterio darykite reguliarias pertraukas.  

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.