Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti Mažiau...

Jums reikalingi vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti? Tabletės, minkštosios ir kietosios kapsulės bei kiti vaistiniai preparatai. Užtikriname plačias vaistų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Mūsų asortimente rasite platų žinomų gamintojų vaistų tulžies ir kepenų ligoms gydyti pasirinkimą. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta – kasdien jauskitės puikiai! „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos. Didelis receptinių ir nereceptinių vaistų tulžies ir kepenų ligoms gydyti pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti 

Įvairūs vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti gali būti vartojami įvairiais atvejais. Pablogėjus virškinimui ir esant virškinimo sutrikimams dėl lengvo kepenų funkcijos arba tulžies pūslės susitraukimų sutrikimo, esant tokiems simptomams kaip apetito stoka, spaudimo pojūtis dešinėje pošonkaulinėje srityje, atsiradusiems dėl toksinio ir mitybos kepenų pažeidimo ar hepatito, vaistai tulžiai gali būti vartojami tulžies akmenų tirpinimui, kai yra išlikusi tulžies pūslės funkcija. Vaistai kepenims gali būti vartojami kaip papildoma priemonės esant toksiniam kepenų pakenkimui ir sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze. „MANO vaistinėje“ siūlomi vaistai tulžies ir kepenų ligoms kapsulių, tablečių pavidalu. Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.  

 

Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti | MANO Vaistinė

 

Kepenys – didžiausias vidaus organas  

Kepenys atlieka svarbų vaidmenį mūsų organizme, todėl svarbu jomis deramai rūpintis. Tačiau kai kuriais atvejais gali išsivystyti kepenų nepakankamumas, kuris yra pavojingas net gyvybei. Dažniausiai kepenų nepakankamumas atsiranda palaipsniui, per daugelį metų (vadinamas lėtiniu kepenų nepakankamu), tačiau gali būti ir ūminis kepenų nepakankamumas, kuris išsivysto itin greitai – vos per kelias paras ar savaites. Ankstyvieji kepenų nepakankamumo simptomai dažnai panašūs į kepenų ligų simptomus, dėl šios priežasties iš pradžių gali būti sunku jį diagnozuoti. Pirmieji požymiai būna šie: pykinimas, apetito stoka, nuovargis, viduriavimas. Progresuojant ligai, simptomai tampa sunkesni. Susirūpinti reikia, kai atsiranda šie požymiai: pageltusi oda ir akies obuoliai, išsipūtęs pilvas, mieguistumas.  

 

Kas sukelia kepenų nepakankamumą?  

Yra daug priežasčių, kurios sukelia kepenų lėtinį ir ūminį nepakankamumą. Virusai, tarp jų hepatitas A, B, C. Kepenys gali būti pažeistos dėl reakcijos į tam tikrus vaistus, taip pat negalavimus gali sukelti toksinai, kurių yra grybuose, septinis šokas, pramoniniai toksinai, ilgalaikis alkoholio vartojimas tai taip pat gali turėti įtakos cirozės atsiradimui. Esant kepenų pažeidimams, gali būti vartojami vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti.  

 
Saugokite kepenis 

Rūpestis kepenimis prasideda nuo mitybos – ji turi būti pilnavertė. Išlaikykite normalų svorį. Venkite alkoholio. Pasirūpinkite higiena: dažnai plaukite rankas, darykitės tatuiruotes, verkite auskarus tik pas patikimus meistrus, įsitikinę, kad visa įranga yra tinkamai dezinfekuota. Lytinių santykių metu turėtų būti naudojami prezervatyvai. Nevalgykite nepažįstamų grybų.

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.