Carsil 110 mg kietosios silimarino kapsulės, N30

Prekės kodas
14273
Gamintojas
Sopharma AD
Vaisto grupė
Nereceptinis
Preparatas kepenims Carsil 110 mg kietosios silimarino kapsulės, N30 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas kepenims

Carsil 110 mg kietosios silimarino kapsulės, N30

Kategorija:
Prekės kodas
14273
Gamintojas
Sopharma AD
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 8,03 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Carsil 110 mg kietosios silimarino kapsulės kepenims, N30

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Carsil galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Carsil ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Carsil
3. Kaip vartoti Carsil
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Carsil
6. Kita informacija

1. KAS YRA CARSIL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Carsil yra augalinės kilmės preparatas. Veiklioji Carsil medžiaga silimarinas stabilizuoja kepenų ląstelės membraną apsaugodamas kepenis nuo kenksmingų poveikių ir padėdamas atsistatyti pažeistoms kepenų ląstelėms. Vaistas vartojamas kaip papildoma priemonė esant toksiniam kepenų pakenkimui ir sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze. Ūminių kepenų pakenkimų atvejais šio vaistinio preparato be gydytojo priežiūros vartoti negalima.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CARSIL

Carsil kapsulių vartoti negalima:
jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, taip pat Asteraceae/Compositae šeimos augalams;

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Jeigu sergate diabetu ar yra sumažėjusi gliukozės koncentracija kraujyje, vartojant Carsil gali sumažėti gliukozės koncentracija kraujyje.

Nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 paaugliams, nes duomenų apie vaistinio preparato saugumą ir veiksmingumą nepakanka.

Kitų vaistų vartojimas
Duomenų apie Carsil sąveiką su kitais preparatais nėra.

Carsil vartojimas su maistu ir gėrimais
Duomenų nėra.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Klinikinių duomenų apie silimarino vartojimą nėštumo metu nėra, taip pat nežinoma, ar silimarino patenka į moters pieną. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti nerekomenduojama. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų nėra.

3. KAIP VARTOTI CARSIL KAPSULES KEPENIMS

Carsil visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems žmonėms
Lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: rekomenduojama vartoti po 1 Carsil kietąją kapsulę 23 kartus per parą. Gydymo kurso trukmė turėtų būti ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Carsil kapsulių kepenims nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio.

Pavartojus per didelę Carsil dozę
Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Carsil dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.

Pamiršus pavartoti Carsil
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Carsil
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS CARSIL KAPSULIŲ POVEIKIS

Rekomenduojamomis dozėmis vartojamas Carsil yra saugus ir gerai toleruojamas. Nepageidaujamas poveikis pasireiškė labai retai. Labai retai pasitaiko galvos skausmas, svaigimas, nemalonus jausmas pilve, viduriavimas, niežulys ir/ar dilgėlinė. Nutraukus gydymą preparatu, visi šie simptomai išnyksta. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI CARSIL SILIMARINO KAPSULES

Laikyti Carsil vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Carsil  vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE CARSIL

Carsil sudėtis
-  Veiklioji medžiaga yra silimarinas. Vienoje kapsulėje yra 200 - 275 mg Silybum marianum (L.) Gaertn., fructus (margainių vaisių) rafinuoto ir standartizuoto sausojo ekstrakto (35-50:1), atitinkančio 110 mg silimarino, išreikšto silibininu. Ekstrakcijos tirpiklis: metanolis.
-  Pagalbinės medžiagos. Kapsulės turinys: karboksimetilkrakmolo A natrio druska, povidonas K25, polisorbatas 80, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, manitolis, natrio laurilsulfatas, natrio-vandenilio karbonatas, magnio stearatas. Kapsulės korpusas: želatina, titano dioksidas (E171).

Carsil išvaizda ir kiekis pakuotėje
Carsil yra baltos, cilindro formos kietos kapsulės, užpildytos geltonos spalvos milteliais

Carsil 110 mg pakuotės dydžiai:
Dėžutė, kurioje yra 30 kietųjų kapsulių, supakuotos į bespalves, skaidrias PVC / aliuminio folija dengtas lizdines plokšteles.

Carsil preparato rinkodaros teisės turėtojas

SOPHARMA AD
16 Iliensko Shosse Str.
Sofia 1220
Bulgarija
Tel.: (+3592) 936 2063
Faksas: (+3592) 936 0286
El. paštas: [email protected]

Carsil kapsulių kepenims gamintojas

Bulgarian Rose Sevtopolis AD 110, 23rd
Shipchenski Pehoten Polk Blvd.
6100 Kazanlak
Bulgarija

Carsil 110 mg kietosios silimarino kapsulės, N30 vartojimas

Carsil visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms: lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: rekomenduojama vartoti po 1 Carsil kietąją kapsulę 2–3 kartus per parą. Gydymo kurso trukmė turėtų būti ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Carsil kapsulių kepenims nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio.

Panašios prekės
Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau