Papildai ir vitaminai grožiui – odai, plaukams, nagams Mažiau...

Ieškote populiariausių maisto papildų grožiui? Maisto papildai odai, plaukams, nagams su vitaminais ir mikroelementais padės palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę. Maisto papilduose esančios medžiagos padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, palaikyti normalią odos pigmentaciją, kolageno susidarymo procesus ir puoselėti Jūsų grožį iš vidaus. Džiaukitės skaisčia ir sveika oda, stipriais plaukais ir nagais! Didelis maisto papildų odai, plaukams, nagams pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

MAISTO PAPILDAI ODAI, PLAUKAMS, NAGAMS

Visi norime, kad oda, plaukai ir nagai būtų gražūs, tačiau kartais jie gali išduoti, kad Jums trūksta tam tikrų mineralinių medžiagų ir vitaminų, net jei itin rūpinatės savo mityba. Maisto papildai odai, plaukams, nagams gali padėti palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę. Maisto papildai odai, kurių sudėtyje esantys vitaminas B2 gali padėti palaikyti normalią odos būklę, vitaminas C gali padėti palaikyti kolageno, reikalingo normaliai odos funkcijai, susidarymą. Maisto papildai nagams, kurių sudėtyje esantys selenas ir cinkas gali padėti palaikyti normalią nagų būklę. Maisto papildai odai su biotinu, cinku, vitaminu A padeda palaikyti normalią odos būklę. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rinktis iš plataus įvairių skirtingų gamintojų ir skirtingų formų (tabletės, milteliai, kapsulės, guminukai) papildų su įvairiais vitaminais ir jų deriniais. Esate vegetaras, veganas, ar netoleruojate sojos, laktozės? Galime Jums pasiūlyti tinkamų augalinių papildų be laktozės, sojos. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Papildai odai, plaukams, nagams | MANO Vaistinė

 

KAIP ATPAŽINTI MINERALŲ IR VITAMINŲ TRŪKUMĄ?

Stresas, netinkama mityba, hormonų svyravimai gali atsispindėti ir mūsų išvaizdoje. Silpni, skilinėjantys ar net slenkantys plaukai, trapūs nagai, papilkėjusi ir išsausėjusi oda gali išduoti, kad Jums trūksta tam tikrų mineralų ir vitaminų, būtinų Jūsų organizmui. Žinoma, visuomet yra tikimybė, kad šie požymiai yra susiję su kitomis sveikatos problemomis, todėl verta atlikti tyrimus, kuriuos paskiria gydytojas. Jeigu nustatomas tam tikrų medžiagų trūkumas, vartojami papildai. Geriausia, kad jie  būtų aukščiausios kokybės, Jums patogios formos ir tinkamos koncentracijos. Maisto papildai plaukams bei maisto papildai nagams gali būti įprastų tablečių pavidalu, taip pat guminukų arba kaip beauty shots, kurie savo sudėtyse turi tokių medžiagų kaip kolagenas, hialurono rūgštis, įvairių ekstraktų. Išsirinkite tinkamiausius būtent Jums.