Kolageno, gliukozamino ir kalcio milteliai ATLANT, 28 pak.

Prekės kodas
20885
Gamintojas
GadotBiochemicals Ltd
Maisto papildas sąnariams, kaulams, raumenims, odai Kolageno, gliukozamino ir kalcio milteliai ATLANT, 28 pak. | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai sąnariams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas sąnariams, kaulams, raumenims, odai

Kolageno, gliukozamino ir kalcio milteliai ATLANT, 28 pak.

Kategorija:
Prekės kodas
20885
Gamintojas
GadotBiochemicals Ltd
Įprasta kaina 47,65 €
Pranešti,
kai kaina nukris
2,37 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 79, kurių vertė 2,37 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 79, kurių vertė 2,37 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

NAUJIENA RINKOJE! DIDŽIAUSIĄ KOLAGENO KIEKĮ TURINTIS PRODUKTAS LIETUVOJE1

Kolageno, gliukozamino ir kalcio kompleksas su vitaminu C. Aktyvių medžiagų sinergija Jūsų kremzlėms, kaulams, odai, raumenims.

1 pakelyje: net 12200 mg kolageno, 1500 mg gliukozamino, 120 mg kalcio ir 12 mg vitamino C.

Gamta – mūsų įkvėpimas. Įkvepia jos didybė, ilgaamžiškumas ir jėga. Todėl siekdami pasiūlyti produktą, kuriame būtų mūsų organizmui svarbių medžiagų, atsigręžėme į gamtą. Sukūrėme specialią aktyviųjų medžiagų formulę, kuri padės pasirūpinti jūsų sąnariais ir kaulais bei jų funkcija.

  • Kolagenas - natūraliai žmogaus organizme sintetinamas baltymas. Šis baltymas yra odos bei sąnarių kremzlių ir kaulų sudedamoji dalis.
  • Gliukozaminas - natūralios kilmės, išgaunamas iš vėžiagyvių, net 1500 mg gliukozamino sulfato viename pakelyje. Gliukozaminas yra sąnario kremzlės struktūrinė dalis.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, kaulų funkcijai ir odos funkcijai, susidarymą.
  • Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti.

1 – Lyginant su Lietuvos rinkoje 2018-2020m. platintais produktais, sudėtyje turinčiais kolageno (tokių produktų sąrašas nustatytas pagal UAB „Softdent“ 2018-2020 m. ataskaitą), Atlant maisto papilde yra daugiau kolageno.

Sudedamosios dalys: hidrolizuotas I ir III tipo kolagenas, gliukozamino sulfatas (jūrinės kilmės, išgautas iš vėžiagyvių), citrinų rūgšties kalcio druskos (kalcio citratas), džiovintų plikųjų malpigijų ekstraktas (lot. Malpighia glabra L.), natūrali kvapioji medžiaga.

SUDĖTYJE YRA:

VIDUTINIS KIEKIS 1 PAKELYJE:

%RMV*

HIDROLIZUOTO I IR III TIPO KOLAGENO 

12 200 MG

-

GLIUKOZAMINO SULFATO

1500 MG

-

KALCIO

120 MG

15 %

DŽIOVINTŲ PLIKŲJŲ MALPIGIJŲ EKSTRAKTO

80 MG

-

IŠ JŲ VITAMINO C

12 MG

15 %

*Referencinė maistinė vertė procentais.

Gamintojas: „Gadot Biochemical Ind. Ltd.“, P.O.B. 10636, Haifa, Izraelis

Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr.4A, Klaipėda, tel. +37068778417, [email protected]

Sąnariams – produktas, įkvėptas gamtos jėgos, didybės ir ilgaamžiškumo 

Žmogus nuolat juda, o jo sąnariams tenka didelis krūvis. Todėl itin svarbu, kad sąnariai būtų judrūs, o jų kremzlės elastingos, stangrios bei stiprios. Įkvėpti gamtos jėgos, didybės ir ilgaamžiškumo, farmacininkai sukūrė produktą, kuriame yra aktyviųjų medžiagų, padedančių pasirūpinti žmogaus sąnariais ir kaulais bei jų funkcijomis.  Tai kolageno, gliukozamino ir kalcio kompleksas su vitaminu C – aktyvių medžiagų sinergija žmogaus kremzlėms, kaulams, odai ir  raumenims. 

Rekomenduojama reguliariai mankštintis 

Sąnariai – kaulus jungianti jungtis, leidžianti juos lankstyti ir nevaržomai judėti. Sąnariai turi savybę dilti – tam turi įtakos ne tik amžius ar aktyvus gyvenimo būdas, tačiau ir netinkama mityba, žalingi įpročiai, viršsvoris. Atsiradus sąnarių problemoms, pajuntame skausmą, tad turėtume jais rūpintis nuolatos – taip sustiprinsime sąnarius ir išvengsime skausmo.

Neretai sąnarių problemas lemia mažas fizinis akytumas arba atvirkščiai – per  didelė fizinė apkrova, persitempimai. Siekiant palaikyti tvirtus sąnarius, ar netgi sumažinti jų skausmą, patariama išlaikyti tinkamą fizinio krūvio balansą. Patariama mankštintis kasdien. Į kasdieninę rutiną turėtų įeiti 15–20 minučių pasivaikščiojimas gryname ore ir tempimo pratimai. Naudingas ir kojų masažas, tokį masažą galite pasidaryti patys rankomis ar panaudodami tam skirtas priemones – kamuoliukus, volelius. Svarbu nepersistengti – fizinį krūvį didinti palaipsniui, nes didesniam krūviui turi pasiruošti  ne tik sąnariai,  bet ir raumenys, raiščiai, sausgyslės.  

Sąnariams naudingų medžiagų kompleksas

Specialistai, kaip vieną iš efektyviausių būdų gerai sąnarių būklei palaikyti, įvardija maisto papildus, kuriuose yra organizmui svarbių mikroelementų ir vitaminų. Vaistinėse galima įsigyti itin daug kolageno turintį produktą ATLANT – viename šio produkto pakelyje yra net 12200 mg kolageno, 1500 mg gliukozamino sulfato, 120 mg kalcio ir 12 mg vitamino C. Kolagenas – tai natūraliai žmogaus organizme sintetinamas baltymas. Šis baltymas yra odos bei sąnarių kremzlių ir kaulų sudedamoji dalis. Gliukozaminas – tai natūralios kilmės produktas, išgaunamas iš vėžiagyvių. Gliukozaminas yra sąnario kremzlės struktūrinė dalis. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, kaulų funkcijai ir odos funkcijai, susidarymą. Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti. 

Kolageno, gliukozamino ir kalcio milteliai ATLANT, 28 pak. vartojimas

Vartojimas: vienoje produkto pakuotėje yra 28 pakeliai, o vartoti reikėtų po 1 pakelį per dieną valgant ar pavalgius. Pakelio turinį reikia suberti į 200 ml vandens arba sulčių ir išmaišyti, o gautą tirpalą išgerti. Pakelio turinį galima sumaišyti ir su kokteiliais. Kadangi sudėtyje yra tik natūralios kilmės aktyviosios medžiagos ir nėra tirpumą gerinančių priedų, rekomenduojama berti miltelius į drungną vandenį plona srovele tolygiai maišant. 

Atsargiai vartokite, jei yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamosioms dalims, vėžiagyvių produktams. Dėl kitokio vartojamo kiekio, rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Maisto papildą rekomenduojama vartoti iki 3 mėn.  

Grynasis kiekis 420 g ( 28 paketėliai x 15 g )

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Iš vėžiagyvių išgaunamas gliukozaminas gali sukelti alergiją ar netoleravimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 ⁰C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės.

Prieš vartojant maisto papildus, rekomenduojama pasikonsultuoti su  ,,MANO vaistinės“ specialistais artimiausioje vaistinėje ar internetu, telefonu.

Panašios prekės
Maisto papildai sąnariams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau