Maisto papildai, vitaminai vyrams

Ieškote populiariausių maisto papildų vyrams? Maisto papildai, vitaminai vyrams padės palaikyti energiją, lytines funkcijas, testosterono koncentraciją, mažina nuovargį, padeda palaikyti prostatos ir šlapimo organų fiziologines funkcijas. Subalansuoti maisto papildai vyrams užtikrina optimalų vitaminų ir mineralų kiekį, reikalingą vyro organizmui, didina ištvermę, fizinį bei protinį darbingumą. Didelis maisto papildų ir vitaminų vyrams pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

MAISTO PAPILDAI VYRAMS

Vyrai kasdien susiduria su naujais iššūkiais ir siekia maksimalių rezultatų – padėti jiems pasiekti savo tikslų gali maisto papildai vyrams. Specialiai subalansuoti taip, kad atitiktų vyrų poreikius ir jų vyrišką energiją. Sportuojantys vyrai patiria nemenką fizinę apkrovą, todėl turi kruopščiai rūpintis savo mityba, kad užtikrintų reikalingų maistinių medžiagų kiekį. Tačiau kartais to pasiekti nepavyksta, todėl reikalingi specialūs maisto papildai sportuojantiems vyrams, kurių sudėtyje yra tokių vitaminų ir mineralų kaip vitaminas C, E, varis, cinkas, manganas, selenas, kurie padeda saugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminai B12, B2, B6, B1, jodas, magnis palaiko normalią energijos apykaitą. Folio, rūgštis, geležis, vitaminas B3 padeda mažinti nuovargio jausmą. Maisto papildai vyrams potencijai su cinku, kuris padeda palaikyti normalią testosterono kiekį kraujyje, bei papildai plaukams ir kiti preparatai gali suteikti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rinktis iš plataus įvairių gamintojų skirtingų formų (tabletės, milteliai, kapsulės) papildų. Greitas ir patogus apsipirkimas, visada geros kainos. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Maisto papildai vyrams | MANO Vaistinė

 

SPORTAS IR MITYBA: KAS SVARBU?

Gerai subalansuota dieta padeda gauti reikalingą kalorijų ir maistingų medžiagų kiekį, kuris būtinas norint pasiekti geriausių rezultatų. Baltymai yra laikomi organizmo statybine medžiaga, todėl rekomenduojama su kiekvienu valgiu gauti ir reikiamą kiekį baltymų. Kiekvieną kartą, kai valgome baltymų turintį maistą, suaktyvėja baltymų sintezė, o tai reiškia ir didesnį raumenų augimą. Taip pat rekomenduojama nepraleisti užkandžių prieš ir po treniruotės, kad galėtumėte atgauti jėgas ir efektyviai deginti riebalus. Valgykite angliavandenių ir baldymų turinčio maisto prieš ir po treniruotės – tai gali padėti sumažinti raumenų skausmą. Norėdami pasiekti savo tikslų, neišbraukite daržovių iš savo raciono. Žaliose daržovėse (brokoliai lapiniai kopūstai, briuselio kopūstai) gausu B grupės vitaminų, folio rūgšties ir kitų elementų – būtinų sportuojantiems vyrams.