Maisto papildas vyrams Prelox tabletės vyrams, N60 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai, vitaminai vyrams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas vyrams

Prelox tabletės vyrams, N60

Kategorija:
Prekės kodas
98814
Gamintojas
Pharma Nord Asp
65Pirkdami prekę dovanų gausite +65 lojalumo taškai

Prelox tabletės vyrams, maisto papildas erekcijai gerinti, N60

Prelox maisto papildas – tai patentuotas ir moksliškai patvirtintas trijų aktyvių ingirdientų – L-arginino, piknogenolio ir taurino – junginys, padedantis vyrams pasiekti didesnį seksualinį malonumą ir pasitenkinimą, bei atkurti jų pasitikėjimą savimi. Prelox suteikia galimybę seksualinius malonumus patirti nedelsiant ir bet kokiu metu.

  • Ankščiau vyravo nuomonė, kad erekcijos sutrikimai kyla dėl psichologinių problemų. Dabar mokslininkai įrodė, kad nepilnavertės erekcijos priežastis yra bloga kraujo cirkuliacija, kurią, be kitų faktorių, sukelia sumažėjęs NO (azoto oksido) kiekis. Svarbiausia – pagerinti NO sintezę NO yra pagrindinis mediatorius, gaminamas ir atpalaiduojamas parasimpatinių nervų galūnėse, kraujagyslių bei ančių endotelio ląstelėse iš aminorūgšties L- arginino. NO yra atsakingas už lygiųjų raumenų atsipalaidavimą, o jo išskiriant per mažai, sutrinka erekcija.
  • Varpos sustandėjimas ir erekcija priklauso nuo NO atsipalaidavimo kaverninių nervų galūnėse bei endotelio ląstelėse, tad labai svarbu didinti NO atsipalaidavimą organizme, kuris palaiko erekciją. Prelox – natūrali NO gamybos stimuliacija Prelox sudėtyje esančios aktyviosios medžiagos (piknogenolis ir L-argininas) veikia sinergiškai padidindamas NO lygį organizme.
  • Piknogenolis, prancūziškos pajūrinės pušies (Pinus Maritima) ekstraktas, pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, o taip pat didina endotelio NO gamybą iš L-arginino.
  • Pagal publikuotą Prelox mokslinį tyrimą*: 69 % Prelox vartojusių vyrų teigė, kad lengviau patyrė erekciją; - 78 % vyrų pastebėjo, kad daug lengviau pasiekė ir išlaikė erekciją; 65 % vyrų teigė, kad pagėrėjo rytinė erekcija; - nebuvo pastebėta jokių šalutinių poveikių.

*(Prelox for improvement of erectile dysfunction: A review, European Bulletin of Drug Research, vol 11, no 3, 2003, p. 29-37).

Prelox tablečių vyrams sudėtis

Dviejose Prelox tabletėse yra: 1400 mg L- arginino L- aspartato 100 mg taurino 40 mg. Pagalbinės medžiagos: Mikrokristalė celiuliozė, magnio stearatas, silicio dioksidas, hipromeliozė, polidekstrozė FCC, titano dioksidas, polivinilpirolidonas, briliantinis mėlynasis FCF, indigotinas, alura raudonasis AC.

Prelox maisto papildo vyrams vartojimas

Pirmąsias dvi savaites gerti po 2 Prelox tabletes 2 kartus per dieną, vėliau – po vieną tabletę du kartus per dieną arba kaip nurodė gydytojas.

Prelox maisto papildo vyriškumui laikymas

Laikyti maisto papildą Prelox ne aukštesnėje kaip 25o C temperatūroje, nuo šviesos apsaugotoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima.

Prelox maisto papildo gamintojas

Biolab SA, Chaussee de Louvain 273,
B-1410 Waterloo,
Belgija

Prelox maisto papildo atstovas Lietuvoje

UAB „Pharma Nord Lithuania“, K. Donelaičio g. 62-1, Kaunas.

Prelox tabletės vyrams, N60 vartojimas

Pirmąsias dvi savaites gerti po 2 Prelox tabletes 2 kartus per dieną, vėliau – po vieną tabletę du kartus per dieną arba kaip nurodė gydytojas.

Panašios prekės
Maisto papildai, vitaminai vyrams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau