Created by OWEXX Testai

Ieškote diagnostinių testų? Vyrų vaisingumo testai, diagnostinės juostelės gliukozei, cholesteroliui nustatyti, ovuliacijos, nėštumo testai ir kiti diagnostiniai testai, skirti naudoti namų sąlygomis. Paprastai naudojami testai užtikrina tikslius rezultatus su minimalia paklaida. Žinomų gamintojų testai atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus. Didelis diagnostinių testų pasirinkimas, gera kaina, greitas ir patogus pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Testai – saugūs ir paprastai naudojami

Testai – puikus išradimas, leidžiantis nebrangiai, greitai, atlikti nedidelį savarankišką bandymą ir gauti preliminarų atsakymą apie savo ar artimojo būklę. „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia greitieji covid testai, ovuliacijos testai, nėštumo testai diagnostinės juostelės gliukozės kiekiui kraujyje nustatyti, testai skydliaukės aktyvumui ir infekcijų nustatymui bei kiti testai, kurie gali būti saugiai ir paprastai atliekami tiesiog namuose. Greitieji testai turi daug privalumų: yra pakankamai tikslūs, jiems nereikia gydytojo recepto, greitai galite sužinoti rezultatus. Nuolatinis savo sveikatos stebėjimas yra viena iš prevencinių priemonių prieš ligų atsiradimą. Atminkite, kad testai negarantuoja 100 proc. tikslumo, tačiau naudodami juos taip, kaip parodyta instrukcijoje, pasieksite didžiausią tikslumą.

 

Greitieji Covid testai

Norėdami greitai gauti rezultatus, atlikite SARS-CoV-2 antigenų testą. Pastarieji aptinka specifinius viruso baltymus nosies kanaluose, seilėse. Šį tyrimą gali atlikti besimptomiai asmenys arba asmenys, kuriems pasireiškė būdingi SARS-CoV-2 simptomai, panašūs į peršalimą: karščiavimas, kosulys, galvos skausmai, gerklės skausmas, skonio ir uoslės praradimas.

Leidžiantis covid bangai ir grįžtant jau kiek primirštam gripui, vaistinėse pasirodė dvigubi testai galintys vienu metu patikrinti abi ligas: ir covid, ir gripą. Tai patogu kai peršalimo simptomai yra itin ūmūs – greičiau nustačius galimą diagnozę, lengviau pasirinkti tinkamą gydymą.

Testai gali būti atliekami be specialisto pagalbos, pvz., namuose ar kitose vietose, tokiose kaip biurai, įvairūs renginiai, mokyklos ir pan.

 

Kaip veikia ovuliacijos testai?

Ovuliacijos testai gali padėti nustatyti vaisingiausias dienas. Daugumą testų paremti liuteinizuojančio hormono (LH) kiekiu organizme. Prieš prasidedant ovuliacijai, organizme įvyksta staugus LH kiekio padidėjimas. Ovuliacijos testai nustato šį pokytį. Teigiamas ovuliacijos testo rezultatas reiškia, kad moters vaisingiausias periodas bus per artimiausias tris dienas. Kiti testai matuoja ne tik liuteinizuojantį hormoną (LH), bet ir estrogeną, kurio kiekis organizme taip pat padidėja artėjant ovuliacijai.

 

Testai | Mano Vaistinė

 

Vyrų vaisingumo testas spermoje

Sunku pastoti? Priežasčių gali būti daug, viena iš jų – nepakankamas sprematozoidų kiekis. Vyrų vaisingumo testas spermoje parodo, ar spermatozoidų kiekis spermoje atitinka normalų vaisingumo lygį. Normalus aktyvių spermatozoidų kiekis yra siejamas su didesne tikimybe pastoti. Jei ejakuliacijos metu spermatozoidų kiekis yra didesnis nei 15 milijonų spermatozoidų/ml, laikoma, kad vyras yra vaisingas.

 

„MANO vaistinėje“ jūsų laukia ne tik įvairūs testai, bet ir kontraceptinės priemonės: prezervatyvai, gimdos spiralės ir kt.