Created by OWEXX Vienkartinės paklodės, paklotai, klijuotės Mažiau...

Ieškote vienkartinių paklodžių, paklotų ir kitų ligonių priežiūros bei slaugos priemonių? Kokybiškos vienkartinės paklodės, paklotai, klijuotės, sugeriančios drėgmę ir saugančios nuo pratekėjimo. Paklotai gali būti tiesiami ant lovų, kėdžių, keičiant šlapimo nelaikymo priemones. Tvirtos, plyšimui atsparios paklodės ir paklotai tinka naudoti tiek gydymo įstaigose, tiek namų sąlygomis. Prekių asortimente – įvairaus dydžio ir skirtingų išmatavimų gaminiai, atitinkantys individualius poreikius. Didelis vienkartinių paklodžių, paklotų, klijuočių pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vienkartinės paklodės, paklotai, klijuotės  

Vienkartinės paklodės, paklotai, klijuotės naudojami kaip papildoma apsauga siekiant apsaugoti lovas, vežimėlius, kitus paviršius nuo pratekėjimo slaugant ligonius tiek namuose, tiek ligonių slaugos įstaigose, atliekant higienos procedūras. Skystį sugeriantys paklotai yra minkšti, patikimi, tinka jautriai odai, todėl galite juos naudoti sauskelių keitimo metu, ar patiesti ant lovos atpratinimo nuo sauskelnių periodu. Dėl gero sugeriamumo lygio vienkartinės paklodės nesukelia diskomforto. Galite rinktis skirtingų dydžių ir sugeriamumo lygių. Medicininės klijuotės naudojamos kaip neperšlampanti sanitarinė higienos priemonė. Internetinėje „MANO vaistinėje“ platus prekių pasirinkimas - tikrai atrasite tinkamiausias pagal jūsų poreikius!  

Vienkartinės paklodės, paklotai, klijuotės | MANO Vaistinė

Kokie vienkartinių paklodžių privalumai?  

  • Paklotai reikalingi siekiant sukurti apsauginį sluoksnį tarp kūno ir lovos ir neleidžia šlapimui ar kitiems kūno skysčiams liestis su oda. Tai gali padėti užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi ir sumažinti infekcijos riziką.  
  • Paklotus lengva keisti, todėl sumažinsite skalbinių kiekį. Tai gali sutaupyti laiko ir energijos ligonius slaugantiems asmenims, taip pat ir žmonėms, kurie turi šlapimo nelaikymo problemų ir patys rūpinasi savo komfortu. Jeigu paklotai naudojami mažyliams, tai padeda apsaugoti ir čiužinį, patalynę.  
  • Daugiau komforto. Žmonėms, turintiems šlapimo nelaikymo ir kitų sveikatos sutrikimų, paklotai gali padėti sumažinti diskomfortą. Minkšta medžiaga leidžia išvengti odos sudirginimo ir užtikrina didesnį patogumą miego metu.  

„MANO vaistinėje“ - ne tik vienkartinės paklodės, paklotai, klijuotės, bet ir maisto papildai, vitaminai, higienos priemonės.