Skausmą, karščiavimą mažinantys vaistai

Receptiniai ir nereceptiniai skausmą, karščiavimą mažinantys vaistai. Mūsų asortimente rasite platų žinomų gamintojų vaistinių preparatų nuo skausmo pasirinkimą. Užtikriname plačias vaistų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos. Patogiai apsipirkite internetu ir savo užsakymą atsiimkite Jums patogiausiu būdu. Didelis skausmą, karščiavimą mažinančių vaistų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai nuo skausmo ir uždegimo

Skausmas nėra malonus pojūtis, dažnai jis gali būti ypatingai varginantis, tokiu atveju vartojami vaistai nuo skausmo ir uždegimo: geliai, tabletės, tepalai, geriamosios įvairių skonių suspensijos vaikams ir kūdikiams, žvakutės, milteliai geriamajam tirpalui. Tokie vaistai naudojami esant lokaliam minkštųjų audinių traumos sukeltam skausmo malšinimui, trumpalaikiam silpno ir vidutinio stiprumo skausmo, tokio kaip galvos, dantų, raumenų, sąnarių ar menstruacijų, malšinimui, o taip pat esant karščiavimui. „MANO vaistinėje“ siūlomi vaistai nuo uždegimo, taip pat vaistai nuo skausmo, skirti tiek suaugusiems, tiek įvairaus amžiaus vaikams bei kūdikiams. Vaistai nuo skausmo ir uždegimo savo sudėtyse turi tokių medžiagų kaip ibuprofenas, naproksenas, paracetamolis ir pan. Dažnai klientai teiraujasi, kokie yra stipriausi vaistai nuo skausmo, atsakome, kas vaistų stiprumas priklauso nuo aktyvios medžiagos kiekio. Ypač atidžiai reikia rinktis ir vartoti antimigreninius vaistus, bei vaistus skirtus vaikams ir kūdikiams. Jie turi būti vartojami tik pasitarus su gydytoju ar vaistininku.

 

Skausmą mažinantys vaistai | Mano Vaistinė


Migrena ir mityba: kokio maisto vengti?

Migrena gali pasireikšti padidėjusio streso metu, taip pat pasikeitus miego įpročiams. Gali būti, kad per dideli kofeino arba alkoholio kiekiai taip pat sukelia migreną. Kenčiantiems nuo šios nemalonios ligos rekomenduojama atsisakyti arba sumažinti maisto produktų, kurių sudėtyje galima rasti nitratų, mielių. Riboti derėtų ir perdirbto maisto kiekius, vengti rūkytos žuvies, mėsos, cukraus, o vartoti daugiau šviežių vaisių, žalios spalvos daržovių (špinatų, brokolių, lapinių kopūstų), avokadų. Įtraukite į savo racioną migdolų, riebių žuvų, kurios savo sudėtyje turi omega-3 riebalų rūgščių, tačiau kai kuriais atvejais to nepakanka, todėl gali būti skiriami ir vaistai nuo galvos skausmo.


Peršalimas ir temperatūra

Peršalimas – tai virusinės kilmės viršutinių kvėpavimų takų susirgimas, jo simptomais laikomas skausmas, kosulys, sloga, karščiavimas. Temperatūros pakilimas – apsauginis pačios gamtos sukurtas mechanizmas. Teigiama, kad esant žemesnei nei 38 laipsnių, kūno temperatūros mažinti vaistais dažniausiai nereikia, tačiau temperatūrai kylant iki 38–40 laipsnių rekomenduojami vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Bet kuriuo atveju, prieš vartodami vaistus, pasitarkite su gydytoju, o vaistą vartokite taip, kaip nurodyta informaciniame lapelyje. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.

 

„MANO vaistinėje“ - maisto papildai imunitetui, vitaminas D ir kitos prekės. 

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.