emox

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Gelis nuo skausmo ir uždegimo

Emox 100 mg/g gelis nuo skausmo ir uždegimo, 55 g

Kategorija:
Prekės kodas
5774
Gamintojas
EMO-FARM Sp. z.o.o.
Vaisto grupė
Nereceptinis

Emox 100 mg/g gelis nuo skausmo ir uždegimo, 55 g

Nereceptinis vaistinis preparatas. Emox gelis - tai unikali formulė nuo skausmo ir uždegimo.

Emox 100 mg/g gelio sudėtis

1 g gelio yra 100 mg naprokseno.

Emox gelio indikacijos

Lokaliam minkštųjų audinių traumos sukeltam skausmui malšinti.

Emox gelio nuo skausmo vartojimo būdas ir dozavimas

2–6 kartus per dieną į odą virš skaudamos vietos reikia įtrinti maždaug 4 cm Emox gelio juostelę. Vaikams šio vaisto vartoti nerekomenduojama.

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas naproksenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai ar kitiems nesteroidiniams vaistiniams preparatams nuo uždegimo, salicilatams. Jei yra žinoma, kad acetilsalicilo rūgštis arba kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo buvo sukėlę astmos priepuolį, dilgėlinę arba ūminį nosies gleivinės uždegimą.

Specialūs įspėjimai apie Emox gelį

Gelis turi būti vartojamas tik ant nepažeistos odos. Jei pasireiškė alerginė reakcija, reikia nutraukti gydymą ir kreiptis į gydytoją. Kai EMOX ilgą laiką tepamas didelis odos plotas, gali pasireikšti sisteminis nepageidaujamas poveikis, todėl sergantiems inkstų arba kepenų veiklos nepakankamumu, reikėtų šio vaisto dozavimą riboti. EMOX pateptą odą negalima tvarstyti sandarinamuoju tvarsčiu. Gydymo metu ir 2 savaites po gydymo reikia vengti tiesioginių saulės spindulių, įskaitant soliariumo. Šio vaistinio preparato reikėtų vartoti atsargiai sergantiems pepsine opa arba linkusius į kraujavimą.

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
2016.10.25  EMO-LT1610-133

Emox gelio nuo skausmo gamintojas

EMO-FARM Sp. z. o. o.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.