Vaistai nuo peršalimo

Jus domina vaistai nuo peršalimo? Užtikriname plačias vaistinių preparatų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Mūsų asortimente rasite įvairius žinomų gamintojų vaistus nuo peršalimo. Jauskitės puikiai kiekvieną dieną! „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos kiekvieną dieną! Didelis vaistų nuo peršalimo pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai nuo peršalimo  

Peršalimas – tai dažnai pasitaikantis virusinės kilmės viršutinių kvėpavimų takų susirgimas. Tokiu atveju paprastai skiriami vaistai nuo peršalimo. Įvairūs nosies lašai, milteliai geriamajam tirpalui, tabletės, augaliniai sirupai, šnypščiosios tabletės, kietosios pastilės, tepalai ir kiti vaistai, vartojami atsikosėjimui lengvinti, sergant ūminėmis arba lėtinėmis bronchų ir plaučių ligomis, siekiant sumažinti nosies gleivinės paburkimą bei palengvinti kvėpavimą pro nosį ir kitus peršalimo simptomus. Vaistai nuo peršalimo paprastai yra su įvairiomis veikliosiomis medžiagomis tokiomis kaip paracetamolis, ibuprofenas, despantenolis, mentolis, eukaliptas, vitaminas C, čiobrelių skystasis ekstraktas. Internetinėje „MANO Vaistinėje“ taip pat yra ir specialūs vaistai nuo peršalimo vaikams. Atminkite, kad netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. 

 

Peršalimas ar gripas: kaip atskirti?  

Pasitaiko, kad vos pajutę perštinčią gerklę, žmonės skuba į vaistines prašydami patarimo, kurie vaistai nuo peršalimo yra geriausi, tačiau iš tikrųjų nežinodami, ar tai gripas ar peršalimas. Kaip juos atskirti? Atminkite, kad gripui būdingas staigus karščiavimas, gerklės, galvos bei raumenų skausmai. Tuo tarpu atsiradus peršalimui, pirmiausia peršti gerklę, prasideda sloga, lengvai kosėjama. Gripas siejamas su bendru silpnumu, ypatingu nuovargio jausmu, temperatūra gali pakilti virš 38 laipsnių. Peršalimo atveju temperatūra pakyla iki 37 laipsnių arba gali temperatūros ir visai nebūti. Gripo atveju simptomai pasireiškia greitai, o peršalus simptomai vystosi laipsniškai. Peršalimui gydyti paprastai skiriami vaistai nuo peršalimo (juos skiria gydytojas).  

Atminkite, kad peršalimo ligomis galima susirgti net ir vasarą, ypač nuo peršalimo ligų šiltuoju sezonu kenčia vaikai, nes jų imunitetas dažniau būna silpnesnis. Nemalonių pojūčių kaltininkais dažniausiai tampa automobilių arba parduotuvių kondicionieriai.  

 

Vaistai nuo peršalimo | Mano Vaistinė

 

Dėmesys imunitetui  

Imunitetas – tai organizmo sugebėjimas apsiginti nuo svetimos medžiagos (virusų, grybelių, bakterijų) ir palaikyti organizmo pusiausvyrą. Norėdami padėti imunitetui, pirmiausia turite laikytis sveiko gyvenimo principų. Žinoma, rekomenduojama į savo racioną įtraukti pakankamą kiekį vaisių ir daržovių. Skirkite laiko poilsiui, gerai išsimiegokite. Rūkymas ir alkoholio vartojimas taip pat kenkia imuninei sistemai. Stenkitės sumažinti patiriamą stresą: medituokite, taikyti kitus atsipalaidavimo pratimus.