Širdį, kraujagysles ir kraujotaką veikiantys vaistai Mažiau...

Jus domina širdį, kraujagysles ir kraujotaką veikiantys vaistai? Užtikriname plačias vaistinių preparatų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. Mūsų asortimente rasite įvairius patikimų gamintojų vaistus. Jauskitės puikiai kiekvieną dieną! „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos kiekvieną dieną! Didelis širdį, kraujagysles ir kraujotaką veikiančių vaistų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

VAISTAI ŠIRDŽIAI

Širdis ir kraujotakos sistema kartais streikuoja dėl įvairių veiksnių. Tokiu atveju gali būti skiriami vaistai širdžiai. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia vaistai širdžiai ir vaistai kraujotakai: tradiciniai augaliniai vaistai, širdies ir kraujagyslių funkcijų gerinimui bei širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijos palaikymui, vaistų trombozės profilaktikai, esant lengvo ir vidutinio sunkumo smegenų kraujotakos nepakankamumui, lengvinti veninės kraujotakos nepakankamumo simptomus, paūmėjusio hemorojaus simptomams (skausmui, kraujavimui ir patinimui išangės srityje) lengvinti ir kt. Galite rinktis vaistus įvairiais pavidalais (tabletės, kapsulės, geliai, tinktūros, geriamieji lašai ir pan.). „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia ne tik vaistai, bet ir įvairūs maisto papildai, vitaminai. Patogus ir greitas pristatymas, geros kainos. Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

 

Vaistai širdžiai | MANO Vaistinė

 

KAS PADEDA ŠIRDŽIAI IR KRAUJOTAKAI GERAI FUNKCIONUOTI?

Širdies ir kraujagyslių sistema susideda iš širdies ir įvairaus skersmens bei storio kraujagyslių. Norint, kad širdis būtų sveika, patariama daug vaikščioti, sportuoti, leisti daugiau laiko gryname ore, stengtis vengti streso. Subalansuota mityba taip pat turi įtakos gerai širdies veiklai, todėl siūloma į mitybos racioną įtraukti žalių daržovių, uogų, avokadų, Omega-3 riebalų rūgščių turinčių žuvų, riešutų, pomidorų, alyvuogių aliejaus, ankštinių kultūrų. Atminkite, kad širdies ir kraujagyslių veiklai itin kenkia rūkymas ir alkoholio vartojimas. Ligų riziką taip pat didina ir cukrinis diabetas bei nutukimas. Rizika padidėja ir jeigu Jūsų šeimoje buvo sergančių kraujagyslių bei širdies ligomis.

 

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ SIMPTOMAI: KOKIE JIE?

Daugelis žmonių jokių kraujagyslių ir širdies ligų simptomų nejaučia. Tačiau apie galimą infarktą gali išduoti skausmas širdies plote, kartu su patiriamu silpnumu, pykinimu, galvos svaigimu. Reikia atkreipti dėmesį, jei lipant laiptais ima trūkti oro – tai gali būti širdies ir kraujagyslių ligų požymis. Dėl šių ar panašių simptomų būtina pasitarti su gydytoju.