Maisto papildai, vitaminai vaikams

Ieškote populiariausių maisto papildų vaikams? Maisto papildai, vitaminai vaikams aprūpins organizmą reikalingiausiais vitaminais ir mikroelementais, kurie padės palaikyti vaikų imunitetą, kraujodarą, pažintinę funkciją, normalią kaulų ir dantų būklę. Maisto papildais vaikams – puikus pasirinkimas imuniteto stiprinimui ir mitybos papildymui. Didelis maisto papildų ir vitaminų vaikams pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vitaminai vaikams

Mažieji mokslininkai, sportininkai ir menininkai – visi nori pasiekti geriausių rezultatų ir čia padėti gali padėti vitaminai vaikams ir kitos mineralinės medžiagos bei jų kompleksai vaikams. Įvairūs malonių ir vaikų pamėgtų skonių (braškių, vaisių, apelsinų, obuolių ir kt.) maisto papildai vaikams su mėgstamais herojais, patogiose ir spalvingose pakuotėse laukia Jūsų internetinėje „MANO vaistinėje“. Minkšti guminukai, tabletės, kramtomosios kapsulės, sirupai, čiulpiamosios įprastos tabletės – tikrai išsirinksite Jums tinkamiausios formos. Žinomų prekinių ženklų (VITABIOTICS, VITIRON, LIVOL) maisto papildai su magniu, kalciu, kurie padeda palaikyti normalią raumenų funkciją. Vitaminas B1 ir magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Vitaminas A, riboflavinas (vitaminas B2) ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.

 

Vitaminai vaikams | Mano Vaistinė

 

Žvilgsnis į vaikų mitybą

Į vaikų mitybos racioną rekomenduojama įtraukti jogurto, kiaušinių, avokadų, saldžiųjų bulvių, riešutų. Pilno grūdų gaminių, uogų ir daržovių, kuriuos yra vitaminų, antioksidantų, skaidulų ir vandens. Skatinkite vaiką užkandžiams rinktis vaisius, daržoves – kuo įvairesnių spalvų bus daržovės ir vaisiai – tuo geriau. Svarbu kruopščiai juos nuplauti, kad pašalintumėte nešvarumus, chemines medžiagas.

 

Kokie požymiai gali rodyti vitaminų trūkumą?

Jeigu trūksta tam tikrų vitaminų, vaikams gali trūkti energijos, jų miego ritmas išsibalansuoja. Žinoma, vaikai dažnai serga peršalimo ligomis, tačiau jei peršalimas kartojasi dažniau nei paprastai, tai gali būti signalas, kad reikia susirūpinti. Žmonės dažnai mano, kad vitaminas C vaikams yra labai svarbus kovojant su peršalimu. Žinoma, jis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bei palaikyti normalią energijos apykaitą. Visuomet atkreipkite dėmesį į vaikų odos būklę. Staigus odos išsausėjimas, dėmesio koncentracijos sutrikimai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tarp jų ir vitaminų ir mineralų trūkumo. Dėl šių ir panašių simptomų būtina pasitarti su gydytoju. Jis atlieka tyrimus, ir nustato, ar reikalingi (ir kokie) vitaminai vaikams.