esprico caps n60

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas vaikams

Esprico kapsulės vaikams, N60

Kategorija:
Prekės kodas
8289
Gamintojas
Karl Engelhard
19Pirkdami prekę dovanų gausite +19 lojalumo taškai

Esprico kapsulės vaikams, N60

Maisto papildas su omega 3 ir omega 6 riebiosiomis rūgštimis, magniu ir cinku

Šiais laikais vaikams keliami labai dideli reikalavimai, ypač pradedant mokytis reikalaujama koncentracijos. Dėl šio priežasties vaikai vis dažniau ir dažniau patiria stresą bei įtampą. Dėl to jie gali prarasti koncentraciją ir ištvermingumą.

Susikoncentravęs?
Koncentracija – tai sugebėjimas sukaupti vidines mintis ir sutelkti fizines bei protines galias ties konkrečiu objektu. Vaikai, kurie negali susikoncentruoti, turi problemų nukreipti savo dėmesį ir jį išlaikyti nustatytą laiko tarpą. Juos lengva išblaškyti ir jie nerimsta vietoje, būna nedėmesingi, skuba atlikti užduotis ir lengvai viską pamiršta.

Ekspertai išskiria susilpnėjusią koncentraciją ir koncentracijos trūkumą:

Susilpnėjusi koncentracija yra labiausiai paplitusi iš koncentracijos trūkumo formų, kuriai teigiamą įtaką daro subalansuota mityba, gausi polinesočiųjų riebiųjų rūgščių. Apie koncentracijos trūkumą reikėtų kalbėti tik gavus tikslią medicininę arba psichologinę diagnozę. Sakoma, kad vaikas kenčia nuo koncentracijos trūkumo, kai dėl esminės žalos arba anksčiau padarytos žalos sugebėjimas susikaupti arba dėmesio sutelkimas nuolat yra žemiau minimalios ribos. Koncentracijos trūkumo negalima pagerinti, naudojant maisto papildus. Omega riebiosios rūgštys – svarbūs nervų sistemos struktūros elementai

Šiuolaikiniai moksliniai atradimai primena apie ypač teigiamą maisto papildų su natūraliomis, polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis (omega 3 ir omega 6 riebiosiomis rūgštimis) poveikį tarp vaikų, turinčių mokymosi ir koncentracijos sunkumų. Esprico buvo sukurtas šių tyrimų pagrindu, kad būtų patenkinti 5 metų ir vyresnių vaikų mitybos poreikiai. Vaisių skonio kramtomos kapsulės – tai subalansuotas grynų žuvų taukų, turinčių svarbių omega 3 riebiųjų rūgščių EPA ir DHA, ir natūralaus augalinio nakvišų aliejaus, papildyto gama linoleno rūgštimi (omega 6 riebiąja rūgštimi), derinys. Galiausiai Esprico® ypač prapildytas polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, kurių taip reikia mūsų nervų sistemai. Kapsulėse taip pat yra mineralų magnio ir cinko, kurie taip pat svarbūs, kad smegenys optimaliai funkcionuotų.

Kokios yra būtinos riebiosios rūgštys?
Žmogaus smegenis sudaro apie 60 % riebalų. Polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (omega riebiųjų rūgščių), kurių reikia sudarant nervų ląsteles, pats organizmas negali pagaminti. Todėl jos yra būtinos (gyvybiškai svarbios) žmogui ir jas reikia gauti iš maisto, kurį mes valgome. Omega riebiosios rūgštys atlieka lemiamą vaidmenį ankstyvame smegenų vystymesi, optimaliame signalų perdavime, vadinasi, ir smegenų veikloje. Norint turėti gerą regėjimą, jos taip pat yra nepakeičiamos.

Omega 3 ir omega 6 riebiųjų rūgščių aprūpinimo pagerinimas
Dėl nesubalansuotos mitybos arba netaisyklingų mitybos įpročių gali lengvai išsibalansuoti riebiųjų rūgščių kiekis, kurį gauname kartu su mūsų valgomu maistu. Dėl to išsibalansuoja riebiųjų rūgščių medžiagų apykaita mūsų organizme. Valgydami žuvį (pavyzdžiui, tuną, skumbrę, lašišą ir silkę), įvairius augalinius aliejus ir žalias daržoves, galime aprūpinti savo organizmą šiomis riebiosiomis rūgštimis. Taip pat geriant Esprico galime geriausiai paruošti savo organizmą dienos poreikiams, kurių jam reikia.

Esprico maisto papildo vaikams vartojimas

5 metų ir vyresniems vaikams rekomenduojama kiekvieną dieną gerti 2 Esprico kapsules ryte ir 2 Esprico maisto papildo kapsules vakare. Vaisių skonio kramtomąsias kapsules galima kramtyti arba užgerti nedideliu kiekiu skysčio. Be to, kapsulę galima sutrinti ant šaukšto arba sumaišyti su maistu.

Moksliniai tyrimai parodė, kad kapsules geriausia vartoti 12 savaičių, norint užtikrinti riebiųjų rūgščių subalansavimą riebiųjų rūgščių medžiagų apykaitos procese. Po šio laikotarpio riebiųjų rūgščių medžiagų apykaita turėtų būti optimizuota. Jei riekia Esprico galima vartoti ir ilgesnį laiko tarpą. Tuomet rekomenduojama dienos norma gali būti palaipsniui mažinama iki 2 kapsulių.

Kokią funkciją atlieka kiekviena iš Esprico sudedamųjų dalių?

  • Omega 3 EPA (eikozapentaeno rūgštis) reikalinga daugelyje medžiagų apykaitos procesų ir atlieka vaidmenį perduodant informaciją iš ląstelės į ląstelę.
  • Omega 3 DHA (dokozaheksaeno rūgštis) turi svarbių medžiagų apykaitos funkcijų ir yra nervų ląstelės membranos dalis. Ji atlieka svarbų vaidmenį vystantis smegenims.
  • Omega 6 GLA (gama linoleno rūgštis) įtraukta į smegenų sintezę ir jų funkcijas tokias, kaip mokymasis, atmintį, koncentraciją ir dėmesį.
  • Magnis reguliuoja dirgiklių perdavimą smegenyse.
  • Cinkas įtrauktas į signalų perdavimą tarp nervų bei yra svarbus kofaktorius riebiųjų rūgščių medžiagų apykaitos procese.

Esprico aukščiausia kokybė – tai suprantamas dalykas

Esprico maisto papilde naudojami gryni ir lengvai apdirbti žuvų taukai, gauti iš žuvų iš pietinės Atlanto vandenyno dalies. Šalto spaudimo, grynas augalinis nakvišų aliejus yra gama linoleno rūgšties šaltinis. Visi aliejai yra griežtai patikrinti, kad juose nebūtų sunkiųjų metalų ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų.

Esprico maisto papildo sudėtyje nėra

Aspartamo (saldiklio), glutamato (skonio stiprintojo), ftalato (minkštiklio), glitimo (kviečių baltymų), konservantų

Kada nereikėtų vartoti Esprico?

Esprico maisto papildo nereikėtų vartoti, kai asmuo yra alergiškas kuriai nors iš sudedamųjų dalių, tokiai kaip žuvis arba nakvišos. Tinkamas aukščiausios kokybės produkto Esprico laikymas. Kadangi riebiosios rūgštys yra labai jautrios šviesai ir karščiui, kapsules geriau laikyti pakuotės dėžutėje vėsioje ir sausoje vietoje.

Ką dar galima daryti, norint gauti tinkamą kiekį svarbių maistingų medžiagų ir naudingesnių omega riebiųjų rūgščių?

Stiprinkite savo nervų sistemą tinkamai maitindamiesi:

  • Valgykite riebiąsias šaltųjų vandenų žuvis tokias, kaip tunas, skumbrė, lašiša ir silkė be aliejais ir marinato bent du kartus per savaitę.
  • Venkite sočiųjų riebiųjų rūgščių (dirbtinių riebalų), kurių yra bulvių traškučiuose, sausainiuose ir tepamame šokolade.
  • Stenkitės kaip galima mažiau valgyti miltinių produktų ir cukraus.
  • Įsitikinkite, kad jūsų mityboje yra pakankamai vaisių ir daržovių.

Esprico maisto papildą galima įsigyti šių dydžių pakuotėse

Esprico 60 kapsulių ir Esprico 120 kapsulių

Esprico gamintojas

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co.KG
Herzbergstr. 3
61138 Niederdorfelden
Internetinė svetainė: www.engelhard_am.de

Esprico maisto papildo importuotojas

UAB „Sirowa Vilnius“
Švitrigailos g. 11B
LT -03228 Vilnius
www.sirowa.lt

Esprico kapsulės vaikams, N60 vartojimas

5 metų ir vyresniems vaikams rekomenduojama kiekvieną dieną gerti 2 Esprico kapsules ryte ir 2 Esprico maisto papildo kapsules vakare. Vaisių skonio kramtomąsias kapsules galima kramtyti arba užgerti nedideliu kiekiu skysčio. Be to, kapsulę galima sutrinti ant šaukšto arba sumaišyti su maistu.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.