Created by OWEXX Ligonių priežiūros ir slaugos priemonės

Ieškote populiariausių ligonių priežiūros ir slaugos priemonių? Vienkartinės paklodės, paklotai, basonai, inhaliatoriai bei kitos ligonių priežiūros ir slaugos priemonės leis tinkamai pasirūpinti ligoniu. Slaugos priemonių gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, nealergizuojančios ir nedirginančios odos, tinkančios naudoti kiekvieną dieną. Prekių asortimente – vienkartinės ir daugkartinio naudojimo priežiūros ir slaugos priemonės, higienos prekės, odos losjonai, BEPANTHEN ANTI-EXEM kremas, tepalai ir kitos prekės. Didelis ligonių priežiūros ir slaugos priemonių pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Slaugos prekės 

Tinkama slaugomų žmonių priežiūra prasideda nuo geros higienos. Pasirūpinti ligoniais padės reikalingiausios slaugos prekės: įvairių dydžių paklotai, drėgnos servetėlės, prausimosi priemonės, apsauginiai kremai. Yra daug mažų, tačiau labai reikalingų slaugos priemonių, kurios suteiks daugiau patogumo ligoniams gydantis tiek namuose, tiek ligoninėse. „MANO vaistinėje“ siūlomi tik aukštos kokybės slaugos priemonės, kurios būtinos esant šlapimo nelaikymo problemoms, kūno odos pažeidimams ir sudirgimams, atsiradusiems dėl šlapimo ar išmatų nelaikymo, taip pat susidarant praguloms. Platus prekių asortimentas leis pasirinkti tai, kas būtiniausia ir reikalingiausia kiekvienu individualiu atveju. 

 

Ligoninių slaugos ir priežiūros priemonės | Mano Vaistinė

 

Ligonių priežiūros priemonės leis pasirūpinti slaugančiojo komfortu 

Valomieji kremai ir putos, drėgnos servetėlės, emulsijos, plaunamieji kremai leis palaikyti paciento kūno švarą ir taip suteiks daugiau komforto ligoniui. Atsiradę odos sudirgimai, paraudimai, pragulos gali neigiamai paveikti paciento savijautą, taip pat žinoma, kad tinkama higiena neleidžia susidaryti sąlygoms plisti bakterijoms. Prausti slaugomą asmenį reikėtų su švelniu prausikliu, naudoti šiltą vandenį. Odą nusausinti derėtų atsargiais judesiais. Kai kuriais atvejais gali padėti ir plaunamieji kremai, kurių nereikia nuplauti vandeniu. Galite įsigyti ir vienkartinės prausimo pirštines, kurios skirtos patogiai ir higieniškai tepti plaunamąjį kremą ir valyti tarpvietės odą kaskart keičiant sauskelnes. Po prausimosi ar sauskelnių keitimo galima patepti odą kremu, kurio sudėtyje yra tokių medžiagų kaip cinko oksidas. Odos drėkikliai gali būti naudojami ten, kur susidaro kūno raukšlės (ties pilvu, po krūtimis, kirkšnis). 

 

Vienkartiniai paklotai, klijuotės suteikia papildomo komforto esant naktiniam šlapimo nelaikymu, pastarasis sutrikdo miego kokybę ir gali išsekinti pacientą. Taip pat paklotai apsaugo patalynę ir čiužinius. Jie efektyviai sugeria ištekėjusį skystį bet kurioje pakloto vietoje, taip pat medžiagos iš kurios jie pagaminti specialiai sukurta taip, kad pojūtis būtų kuo panašesnis į medvilnės.

 

„MANO vaistinėje“ - ne tik slaugos prekės, bet ir maisto papildai, vitaminai suaugusiems ir vaikams.