Created by OWEXX Sauskelnės, kelnaitės ir įklotai

Ieškote sauskelnių, kelnaičių ir kitų higienos prekių? Sauskelnės, kelnaitės ir įklotai, atitinkantys aukštus kokybės reikalavimus. Žinomų gamintojų sauskelnės vaikams ir suaugusiems, gulintiems pacientams. Anatominės sauskelnės prisitaiko prie kūno judesių ir užtikrina puikų drėgmės sugerimą, pasižymi patogiu ir paprastu naudojimu, užtikrina maksimalų komforto jausmą ir nedirgina odos. Orui laidus išorinis sluoksnis leidžia kūnui kvėpuoti, kvapo kontrolė apsaugo nuo nemalonių pojūčių. Didelis sauskelnių, kelnaičių ir įklotų pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Sauskelnės turi būti komfortiškos


Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalingos sauskelnės suaugusiems, ar sauskelnės vaikams – „MANO vaistinėje“ rasite platų abiejų pasirinkimą. Suprantame, koks gali būti sudėtingas gyvenimas esant šlapimo nelaikymui, ar slaugant ligonį, todėl atrinkome įvairių tipų, dydžių ir sugeriamumo lygio sauskelnes suaugusiems, kad pasirinktumėte tokias, kurios suteiks didžiausią komfortą jas dėvinčiam. Vaikų patogumu pasirūpinti taip pat galite, jei įsigysite tinkamo dydžio, „kvėpuojančias“ sauskelnes. Mūsų siūlomos sauskelnės yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, patikimai sulaiko skystį ir suteikia maksimalų komforto jausmą.

 

Sauskelnės | Mano Vaistinė


Suaugusiųjų sauskelnės: trumpas gidas


Yra kelių tipų sauskelnės, kurios naudojamos įvairiais atvejais, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamiausius.


• Įklotai lengvai prisitaiko prie kūno formų ir gali būti tvirtinami specialiomis tinklinėmis kelnaitėmis, kad būtų išlaikoma tinkama įklotų padėtis. Yra keli sugeriamumo lygiai, tad reikia išsirinkti tokį, kuris jums tinkamiausias.


• Suaugusiųjų sauskelnės-kelnaitės, dar kitaip vadinami „pampersai suaugusiems“ yra puikus variantas esant išmatų nelaikymo problemai. Jos pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tad savo savybėmis labai primena medvilnę. Oda kvėpuoja, suteikiama papildoma apsauga dėl šonuose esančios reguliuojamos užsegimo juostos.


• Suaugusiems skirtas kelnaites mėgsta tie, kurie nori diskretiškumo esant šlapimo nelaikymui.


Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į sauskelnių dydį. Per mažos ar per didelės sauskelnės padidina pratekėjimo, iššutimų riziką. Sugeriamumo lygis vaizduojamas ant pakuotės, todėl labai svarbu rinktis tokias, kurios reikalingos konkrečiu atveju, pavyzdžiui, esant šlapimo ir išmatų nelaikymui reikalingos sauskelnės su itin geru sugeriamumo lygiu. Slaugomas asmuo turi jausti patogiai, todėl galite išbandyti kelis variantus, kol rasite tinkamiausią. Dauguma sauskelnių yra su kvapo kontrolės sistema, kuri neleidžia atsirasti nemaloniam kvapui. Taip pat galite rinktis ir kelnaites, kurios dėvimos esant tiek vidutiniam, tiek sunkiam šlapimo pūslės nelaikymui. Jos gali būti specialiai sukurtos vyrams ir moterims, atsižvelgiant į anatominius lyčių skirtumus.

 

„MANO vaistinėje“ - maisto papildai, vitaminai suaugusiems ir vaikams.