Created by OWEXX Švirkštai

Ieškote švirkštų? Medicininiai švirkštai, insulinės adatos, kateteriai ir kitos medicininės prekės – tai aukštos kokybės, sterilūs, apirogeniški gaminiai, skirti vaikams ir suaugusiems. Iš poliruoto plieno gaminamos švirkštų adatos yra ypač aštrios, dėl to dūris yra mažiau skausmingas. Švirkštai, kateteriai ir kitos medicininės prekės yra sertifikuotos tarptautiniais ISO ir CE standartais. Insulinės adatos, kateteriai, medicininiai švirkštai internetu – didelis pasirinkimas, gera kaina, patogus ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Švirkštai, kateteriai  

Švirkštai naudojami atliekant įvairias procedūras, tokias kaip skiepijimas, vaistų suleidimas. Įvairūs kokybiški sterilūs, netoksiški, nepirogeniški švirkštai, insulino adatos, intraveniniai kateteriai, naudojami medicinos įstaigose, slaugos namuose, o taip pat jų gali prireikti ir namuose. Šiuolaikinės adatos pagamintos iš nerūdijančio plieno, leidžia atlikti lengvą ir neskausmingą dūrį. Švirkštai aiškiai sugraduoti, kiekvieno dydžio priemonė turi graduotą rezervą, todėl naudotis jais labai patogu ir lengva. „MANO vaistinėje“ platus įvairių šių medicinos prekių pasirinkimas tiks visiems, kurie rūpinasi savo sveikata. 

 

Švirkštai | Mano Vaistinė

 

Šlapimo pūslės kateteriai  

Šlapimo pūslės kateteris, kitaip nei intraveninis kateteris, yra skirtas trumpalaikiam šlapimo drenažui. Tai plonas ir lankstus vamzdelis, kurį reikia įstatyti į šlaplę arba per stomą, kad iš šlapimo pūslės būtų pašalintas šlapimas. Kateteriai yra sterilūs, pagaminti iš saugių medžiagų, tokių kaip silikonas, lateksas. Dėl šiuolaikinių technologijų kateteriai vis labiau tobulinami, todėl tampa patogesni, jais lengviau naudotis. Dera priminti, kad šlapimo pūslės kateteris vyrams yra kitoks nei skirtas moterims, nes vyrų šlaplė yra ilgesnė nei moterų. Labai svarbu išsirinkti tinkamos dydžio kateterį – netinkamas gali apsunkinti procedūrą, sukelti diskomforto jausmą, ar net skausmą. Prieš įsigydami kateterį, visuomet pasitarkite su gydytoju.  

 

„MANO Vaistinėje“ - ne tik švirkštai, bet ir maisto papildai moterims, higienos ir kosmetikos priemonės.