Created by OWEXX Lubrikantai Mažiau...

Ieškote populiariausių gamintojų lubrikantų? Kvepiantys ir bekvapiai lubrikantai bei geliai drėkina išsausėjusią makšties gleivinę, palaiko natūralų jos drėgnumą, puikiai tinka viso kūno masažui. Lubrikantai gali būti tepami ant intymios zonos arba ant išorinės prezervatyvo pusės. Lubrikantų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, nedirginančios ir nealergizuojančios odos. Didelis lubrikantų pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Lubrikantai 

Lubrikantai ir geliai – intymios higienos prekės, grąžinančios dėl tam tikrų priežasčių išsausėjusiai makščiai natūralią drėgmę. Tai leidžia mėgautis pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu, išvengiant nemalonių pojūčių ar net skausmo lytinio akto metu. Lubrikantai gali būti naudojami tiek su prezervatyvu, užtepant priemonę išorinėje pusėje, tiek ir be jo, tepant tiesiogiai ant lytinių organų. 

 

Mūsų internetinėje vaistinėje galima rinktis iš skirtingų prekinių ženklų („Durex“, „One Touch“, „Lactacyd Caring Glide“ ir kitų) lubrikantų, kurie ne tik pagerina lytinių santykių kokybę, bet ir prisideda prie natūralaus makšties pH atkūrimo ar net padidina galimybę natūraliai pastoti (vaisingumo lubrikantai moterims). Savo pirkėjams galime pasiūlyti visada patrauklią kainą, greitą prekių pristatymą, patogų bei, kas aktualu dažnam, besidominčiam šios kategorijos prekėmis, diskretišką apsipirkimą internetu. 

 

Lubrikantai | Mano Vaistinė

 

Kada rekomenduojama naudoti lubrikantą? 

Lubrikantai rekomenduojami tais atvejais, kai natūralios drėgmės, išskiriamos moters lyties organų, nepakanka, jog sueitis būtų sklandi bei maloni abiems pusėms. Taip gali nutikti tiek dėl psichologinio pobūdžio problemų, tiek ir fiziologinių pokyčių moters organizme nėštumo ar menopauzės metu, po gimdymo ir pan. 

 

Lubrikantai dažnai rekomenduojami naudoti kartu su prezervatyvais be latekso, kurie, lyginant su lateksiniais, yra ne tokie tamprūs bei plonesni. Lubrikantai vandens pagrindu, praturtinti įvairiais aromatais, tinka naudoti ir viso kūno masažui. Lubrikantai vyrams, sudėtyje turintys tam tikrų medžiagų, skatinančių kraujotaką, gali prailginti lytinio akto trukmę. Vadinasi, lubrikantai – viena iš galimybių, galinti prisidėti prie intymaus gyvenimo paįvairinimo ir jo kokybės pagerinimo. 

 

Poroms, norinčioms natūraliai pastoti, derėtų išbandyti vaisingumą skatinančius lubrikantus, kurie ne tik drėkina makštį, palaiko natūralią pH pusiausvyrą, bet ir skatina spermatozoidų aktyvumą bei prisideda prie kitų, kiaušialąstei apvaisinti svarbių, sąlygų kūrimo. 

 

Kaip pasirinkti lubrikantą? 

Rinkdamiesi lubrikantą, atkreipkite dėmesį, ar konkretus produktas yra tinkamas skirtingų formų lytinių santykių (vaginalinio, oralinio, analinio) metu. Taip pat, ar lubrikantas tinka naudoti su konkrečios rūšies prezervatyvais (pavyzdžiui, pagamintais iš latekso). 

Jei puoselėjate savo lytinę sveikatą ar susiduriate su tam tikromis jos problemos, bene geriausias pasirinkimas – natūralūs lubrikantai, sudėtyje neturintys kvapiklių, dažiklių ar kitų agresyvių komponentų, galinčių alergizuoti ar kitaip sutrikdyti intymios zonos pH pusiausvyrą.