Created by OWEXX Arbatos ir vaistažolės nervų sistemai

Jus domina populiariausios arbatos nervų sistemai? „MANO vaistinė“ siūlomos arbatos nervų sistemai - tai kruopščiai atrinkti vaistažolių deriniai, pasižymintys puikiomis savybėmis. Kviečiame rinktis iš plataus arbatų ir vaistažolių asortimento ir patogiai apsipirkti internetu. Arbatos maišeliuose ir birios arbatos yra lengvai paruošiamos. Visas arbatas rekomenduojama laikyti sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Didelis arbatų nervų sistemai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Arbatos ir vaistažolės nervų sistemai  

Subalansuotos arbatos ir vaistažolės nervų sistemai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Valerijonų šaknys, pasiflorų žolė, pipirmėčių lapai, melisų žolė, sukatžolių žolė ir daugelis kitų žolelių yra vartojamos nuo seno. Pavyzdžiui, valerijonų arbata Europoje naudojama jau šimtmečius, kaip ir melisų arbata, kurią itin vertino graikai ir romėnai. „MANO vaistinėje“  siūlomos abatos nervų sistemai yra malonaus skonio, aukštos kokybės. Raminanti žolelių arbata vaikams gali būti puikus ritualas prieš miegą. Prieš ruošiant arbatą vaikams, būtina pasitarti su gydytoju pediatru, ir jeigu gydytojas pediatras nenurodė kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip kaip nurodyta.  

 

Arbatos nervų sistemai | MANO Vaistinė

 

Kasdieniai įpročiai, gelbstintys nervų sistemą 

Svarbu kasdien judėti: mankštos metu išsiskiria endorfinai, kurie gali pakelti nuotaiką. Nereikia ir intensyvių pratimų, užtenka į savo kasdieninę rutiną įtraukti tempimo pratimus, vaikščiojimą. Atminkite, kad 10 minučių pasivaikščiojimas yra geriau nei jokios fizinės veiklos, taip pat tinka ir joga.  

Suformuokite sveikus mitybos įpročius. Įvairių maisto produktų vartojimas gali padėti esant nerimui, įtampai. Svarbu vartoti vadinamųjų gerųjų riebalų turinčio maisto, sudėtinius angliavandenius, pakankamą kiekį baltymų. Įtraukite į savo racioną tokių maisto produktų, kuriuose randami B grupės vitaminai, magnis, kalcis (kiaušiniai, švieži vaisiai, lapiniai žalumynai, daržovės, riešutai, sėklos, jogurtas, grūdai). Gerkite pakankamą kiekį vandens – dehidratacija gali pabloginti nerimo simptomus, paspartinti širdies plakimą ir nerimo priepuolius

Gilaus kvėpavimo pratimai. Kasdien atlikite šiuos pratimus, kurie padeda valdyti nerimą ir kitus su stresu susijusius sutrikimus. Tam užteks skirti vos 5-10 minučių per dieną. O kai kuriais atvejais gali būti vartojamos ir arbatos nervų sistemai.