Paracetamolis Sanitas, 500 mg tabletės, N20

Prekės kodas
4846
Gamintojas
PharmaSwiss
Vaisto grupė
Nereceptinis
Skausmą, karščiavimą mažinantis vaistas Paracetamolis Sanitas, 500 mg tabletės, N20 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Skausmą, karščiavimą mažinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Skausmą, karščiavimą mažinantis vaistas

Paracetamolis Sanitas, 500 mg tabletės, N20

Kategorija:
Prekės kodas
4846
Gamintojas
PharmaSwiss
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 3,44 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Paracetamolis Sanitas 500 mg tabletės, vaistas nuo skausmo ir karščiavimo, N20

Paracetamolis, nereceptinis vaistinis preparatas 

Paracetamolis Sanitas skirtas trumpalaikiam karščiavimui mažinti, silpno ir vidutinio stiprumo skausmui malšinti (pvz.: galvos, dantų, gerklės, raumenų, mėnesinių).

Paracetamolio Sanitas sudėtis

Vienoje tabletėje yra 500 mg paracetamolio.

Paracetamolio Sanitas vartojimas

Vartoti Paracetamolį Sanitas per burną. Dozavimas: įprastinė rekomenduojama vienkartinė dozė yra 1 Paracetamolio Sanitas tabletė kas 4 valandas, sunkiais atvejais – 2 Paracetamolio Sanitas tabletės kas 6 valandas, ne daugiau kaip 8 tabletės per parą.

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas veikliajai arba pagalbinei šio vaisto medžiagai, jaunesnis negu 6 metų pacientas, sunkus kepenų ar inkstų nepakankamumas.

Specialieji įspėjimai vartojant Paracetamolį Sanitas

Prieš pradėdami vartoti Paracetamolį Sanitas pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jeigu esate alergiškas acetilsalicilo rūgščiai, persirgote arba dabar sergate sunkia kepenų liga, sutrikusi inkstų funkcija, turite įgimtą bilirubinemiją, jums yra kai kurių fermentų, skaldančių gliukozę, trūkumas, esate senyvas, sergate sunkia liga arba jeigu širdies ir kraujagyslių sistemos veikla susilpnėjusi, sergate alkoholizmu.

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta.

Netinkamai vartojamas vaistas Paracetamolis Sanitas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. 2016.10.25  PAR-LT1610-137

Paracetamolio Sanitas gamintojas

Sanitas

Paracetamolis Sanitas, 500 mg tabletės, N20 vartojimas

Vartoti Paracetamolį Sanitas per burną. Dozavimas: įprastinė rekomenduojama vienkartinė dozė yra 1 Paracetamolio Sanitas tabletė kas 4 valandas, sunkiais atvejais – 2 Paracetamolio Sanitas tabletės kas 6 valandas, ne daugiau kaip 8 tabletės per parą.

Panašios prekės
Skausmą, karščiavimą mažinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau